Як полагодити принтер

8-23-2019

Нерідко на роботі принтера зав’язана чимала частина діяльності компанії, як невеликий, так і великої. Тому неполадка друкувального агрегату може застопорити весь процес роботи. А принтер, як і будь-яка оргтехніка, — річ примхлива. Хочемо порекомендувати почитати про ремонт принтерів на сайті https://greentex.kiev.ua/repair

Для того, щоб порушити хід його роботи, досить незначною на перший погляд проблеми. Струменеві принтери перестають видавати якісний друк через потрапили всередину сторонніх предметів, пилу або засохлих на виходах картриджа чорнила. Лазерні принтери лякають власників замінної папером, страхітливим скреготом і погіршенням друку.

Якщо у вас немає можливості самостійно везти несправний принтер в ремонт, фахівці компанії проведуть всі необхідні маніпуляції на дому або в офісі. Або якщо завдання складніше, ніж можна вирішити на місці, самостійно відвозять вашу техніку в сервіс. Якщо ви не хочете, щоб ремонтом принтера займалися вдома, потрібно заздалегідь викликати кур’єра, який забере на ремонт і принтер, і будь-яку іншу техніку.

Майстри компанії вичищають і калібрують друкарські головки у струйних принтерів, налагоджують вузли, які повинні подавати папір, замінюють термоплівку у лазерних принтерів і замінюють будь-які деталі механізму, включаючи плату. При бажанні Вам навіть картриджі заправити можуть, і все це у вас вдома.