Як правильно мити вікна

1-11-2019

Как правильно мыть окна
Часом навіть сама просунута господиня, приходить в ступор, коли справа доходить до миття вікон. Адже для того щоб правильно помити скла, потрібно знати безліч секретів і прийомчиків.
Токож хочемо вам порекомендувати window cleaning ny
Перш ніж ви побіжите в магазин скуповувати відсутні кошти. Давайте детальніше розберемо кожне з них, що б ви могли вибрати найоптимальніше. Така суміш вимиє ваше скло до блиску. Далі добре розмішуємо, до утворення піни. Наносимо на поверхню, змиваємо чистою водою. Тому що для приготування розчину достатньо всього краплі речовини.
Якщо вікна вимити розчином оцту і солі, буде менше розлучень, а значить більше вільного часу на себе.
Це засіб ідеально підходить для випадків з сильним забрудненням.
Єдиний мінус цього кошти – це рясна піна, в разі надлишку миючого засобу. Так що будьте акуратні і розраховуйте пропорції.
Вони, зазвичай, найбільш зручні для прибирання. Тому що мають комфортну упаковку. Завжди починайте чищення вікон з рами, а НЕ стекол. Це найпоширеніша помилка молодих господинь.
Видалення основної бруду зі скла.
Змочуємо губку в миючому засобі і наносимо його на поверхню скла. Далі, очищаємо скло від нальоту пилу і бруду.
Рухайтеся у напрямку зверху вниз. На цьому етапі ви можете використовувати різні підручні засоби: склоочисник, фібро ганчірка, або стара добра газетка. Протираємо скло до ідеальної чистоти. Це найважливіший етап, тому що саме на ньому, ви можете зустрітися з такою проблемою як розводи на склі. Вони оснащені спеціальною губкою і гумовим скребком, які допоможуть очистити вікна будь-яких розмірів. Телескопічні ручки полегшать доступ до найвіддаленіших кутів вікна, а можливість змінити кут миючого елемента дозволить зробити це максимально зручно. Очищення вікон здійснюється струменем води, яка подається під високим тиском.
Новий та інноваційний спосіб — магнітні щітки для чищення вікон. З їх допомогою можна легко і швидко почистити обидві сторони вікна, залишаючись при цьому всередині будівлі.
При особливому бажанні можна витягнути вікна і помити і вставити назад. Але цей варіант вже дуже витончений.
Самий ідеальний варіант миття вікон – це виклик спеціальних мийників вікон. У них є всі спеціальні засоби і пристосування для цього.
Якщо ви не хочете витрачати особистий час на таке выматывающее заняття як мийка вікон, пропонує свої послуги.
Розкриваємо секрети, як швидко почистити килим в домашніх умовах.