Як правильно вибрати смартфон.

8-23-2018

Як правильно вибрати смартфон.

Смартфон нагоді навіть на морському курорті. Його можна використовувати не тільки як засіб зв’язку з родичами, друзями і колегами, але і як навігатор, який допоможе зорієнтуватися в чужій країні, або як мультимедійний комбайн для прослуховування музики або перегляду фільмів. І ще: якщо оновити гаджети перед відпусткою, з’явиться можливість не поспішаючи з ними освоїтися і перетягнути на них все потрібне з колишніх. На що в робочі тижні катастрофічно не вистачає часу. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі iPhone 7 Plus в интернет магазине Citrus.
, якого дотримуються всі без винятку виробники смартфонів — майже повна відсутність рамок і витягнуті екрани з співвідношенням сторін 18: 9. Це дуже позитивно позначається на компактність пристроїв, і користуватися ними стає куди приємніше. Якщо придивитися до смартфонів, які випускалися 3 — 5 років тому, і до тих, що лежать на прилавках магазинів зараз можна знайти чимало відмінностей. Насамперед, пристрої стали виготовлятися з більш якісних матеріалів.
Все частіше зустрічаються моделі з AMOLED — дисплеями (в тому числі серед бюджетних пристроїв), які, на відміну від IPS, мають більш помірним споживанням заряду акумулятора. До речі, і місткість вбудованих батарей теж підросла. Тому апарат без особливих проблем зможе протриматися на одному заряді до 2 — 3 днів, а іноді і довше. Максимальна кількість ядер в смартфонах, як і раніше, не перевищує восьми. А от значення оперативної і вбудованої пам’яті поступово зростають.