Як правильно вивчати казахську мову!!!

10-8-2019

Де в Алмати вивчати казахську мову. Де в Алмати вивчати казахську мову. Ми теж плануємо вивчати державну мову, тому ділимося з вами курсами. Головною її відмінністю є повна відсутність граматичних правил і принципів. Перед заняттями треба пройти тест для визначення вашого рівня у письмовій та усній формах. Тривалість курсу: початковий рівень — 3 місяці, середній і просунутий — 2 місяці. Мовний центр пропонує безкоштовний пробний урок і виїзд на будинок або в офіс. Також хочемо вам порекомендувати изучение казахского языка

Основною перевагою методики їх викладання є розмовна практика. У центрі основний упор робиться на розмовний казахська мова. Записатися на безкоштовний пробний урок ви можете на сайті. Заняття в центрі проходять у групах до 10 осіб. Розклад занять підбирається по вашому розсуду. Тривалість:. Один з найвідоміших мовних курсів в Алмати — надає курси казахської мови в центрі міста Тут ви зможете повністю зануритися у вивчення мови, так як тривалість одного рівня становить 6 місяців. Весь курс ви зможете закінчити за півтора року. Цей мовний центр надає безкоштовний пробний урок і корпоративний виїзд. Замовити перший урок ви можете на сайті. Також центр проводить семінари за темами: діловодство державною мовою, техніка і теорія перекладу з російської мови на російський і назад, перехід на латиницю.

На перший місяць оплати діє знижка 10 %. Реєструватися можна за допомогою пошти та соціальних мереж. На сайті опубліковані тематичні словники, довідник з граматики, книги, аудіо та відео матеріали. . Для того, щоб записатися на безкоштовний пробний урок, вам потрібно залишити заявку на сайті . У центрі немає груп, заняття проводяться тільки індивідуально. Передоплату потрібно робити за місяць вперед. Курси казахської мови центру підготовлені і розроблені для різних груп: від іноземних громадян, які абсолютно не знають казахська мова, до професійних перекладачів.