Як правильно займатися фітнесом.

3-22-2019

Як правильно займатися фітнесом.

Цей момент можна відстежити самостійно — показники перестають рости. Коли ти, наприклад, робиш планку, робиш її 3 хвилини, потім 5 хвилин і розумієш, що більше 5 хвилин вже не можеш. І так триває, скажімо, місяць — результат виходить на плато, тобто він є, але не поліпшується. Тоді у людини може загубитися інтерес — дуже часто кидають спорт саме в такій ситуації. У такому разі часто радять збільшити навантаження і змінити підхід. Додати в щотижневе розклад новий вид тренувань. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі зумба в минске.
Скажімо, якщо ви ніколи не танцювали, треба піти спробувати потанцювати, зайнятися скелелазінням, плаванням, пілатесом. До занять обов’язково потрібно залучати тренера. Я раджу своїм клієнтам спочатку брати кілька персональних тренувань, потім вже робити вправи самостійно. Це важливо, тому що тренер може подивитися на вас з боку. Дуже важливо не боятися ставити своєму тренеру будь-які питання: якщо він адекватний, він все докладно пояснить і дасть цінні рекомендації.
На жаль, не вся доступна в інтернеті інформація може бути корисною. Деякі непрофесійні поради можуть призвести до серйозних травм. Ще раз, кардіо — тренування потрібні для покращення роботи серцево — судинної системи. Тобто в ідеалі 3 години кардіо, 2– 3 силових і функціональна. Така схема тренувань розрахована на п’ять — шість днів. І разом з цим більше ходити: скажімо, підніматися по сходах замість того, щоб стояти на ескалаторі.