Як продати б/у ноутбук

12-20-2018

Как  продаnm б/у ноутбук
Якщо вам потрібен ноутбук, але похід в магазин вам не по кишені, єдиним рішенням в цьому випадку буде покупка б/у пристрої. Почитавши будь-яку газету або переглянувши пропозиції на різних інтернет-порталах, можна запросто знайти ноутбук по прийнятній для вас ціні. Але ні в якому разі не можна забувати про те, що перш ніж платити гроші за товар, необхідно уважно оглянути його на наявність видимих механічних пошкоджень, і не варто відразу робити висновки оглянувши лише представлені фотографії або відео. Ви самі повинні скористатися ноутбуком хоча б п’ять хвилин.

Якщо під час перевірки ви не виявили ніяких несправність, можете сміливо розплачуватися за покупку. І все ж, купуючи ноутбук пам’ятайте, що ви вибираєте старе пристрій, тому не варто бути надто прискіпливим. Наявність дрібних подряпин і невеликих подряпин, не повинно стати перешкодою у придбанні б/у ноутбука, адже для підтриманого пристрою це дуже природно. Тим більше це може зіграти вам в плюс, тому що це допоможе збити ціну якщо вкажіть на наявність цих недоліків. Але все ж деякі, незначні на вигляд дефекти, можуть виявитися дуже критичними.
Ну а тепер перейдемо безпосередньо до більш детального опису процесу огляду б/у ноутбука. У даній справі не слід поспішати. Перш ніж включити ноутбук, уважно огляньте його корпус. Нічого страшного якщо ви помітите дрібні потертості, подряпини, але от наявність скол і мікротріщин – це вже привід замислитися про доцільність такої покупки. Наявність такого роду пошкоджень говорить вам про те, що ноутбук неодноразово падав або відчував сильні удари, а це в свою чергу може позначитися на цілісності внутрішнього устрою ноутбука.
Потім увімкніть ноутбук. Успішний запуск операційної системи це ще не привід для радості. Якщо в процесі огляду корпусу ноутбука ви виявили микротрещину або скол спробуйте натиснути в тому місці. Якщо пошкоджена системна плата ноутбук може зависнути або ж вобще вимкнутися. Але навіть без наявності мікротріщин ноутбук може злегка погнутися в сторони. Із-за слабких контактів в матриці можуть з’явитися бліді плями або биті пікселі.
Огляд дисплея почніть з перевірки на наявність битих пікселів. Для цього включіть абсолютно білу картинку, а потім запустіть програму для перевірки. Присутність одного-двох незв’язаних битих пікселів не критично. Навіть на дисплеях нових магазинних ноутбуків вони є. Комусь вони можуть здатися надокучливими. Але це вже справа особистого смаку. Якщо ж є безліч битих пікселів і розташовані вони на близькій відстані один від одного, в подальшому їх стане тільки більше.