Як просунути сайт в пошукових системах без посилань.

12-11-2019

Сьогодні багато зіткнулися з новою проблемою, а саме як просунути сайт в пошукових системах Яндекс або Гугл в нових умовах без посилання ранжирування. Ще рік тому ми впевнено і гарантовано могли це зробити. У всіх оптимізаторів була одна стратегія просування, купивши 1000 посилань з потрібним анкором, можна було вивести сайт в топ за 2-4 місяці. Якщо ви хочете швидких резултатів то рекомендую звернутися до сео компанії продвижение крупных компаний в Москве, вони швидко просунуть ваш сайт у топ.

В даний час цей метод не працює. Тому, ми часто стикаємося з проханням: «потрібно просунути сайт без посилань». А чому без посилань? Відповідь проста: купити 10 000 посилань може кожен, варто тільки захотіти і зареєструватися в одному з агрегаторів, але при цьому не досягти поставленої мети попадання в топ.

А можна навпаки, не купити жодного посилання і бути в топі, обігнавши конкурентів. Просунути сайт безкоштовно. В цих умовах вже зрозуміло, які куплені посилання працюють, а які шкодять, як і де їх купувати. Ми не ризикуємо злити бюджет і добиваємося високих результатів.

Просування сайту поведінковими факторами.

У будь-якого нормального людини, що має допитливий розум, виникає питання: якщо посилання не працюють, що приходить їм на зміну? Як просунути сайт безкоштовно? В інтернеті дуже багато матеріалів на цю тему, включаючи офіційні релізи представників пошукових систем, які свідчать про те, що поведінкові фактори в даний час самий дієвий спосіб просування сайтів. Вони в пріоритеті у формулах ранжирування.

Ми вважаємо, що найбільш сильний вплив роблять фактори, які впливають на клікабельність сайту в пошуку по просувається запитом. Але якщо ви займалися аналітикою топа, то помітили, що він не законсервований. Просунути сайт можна як і раніше.

Існують запити, за якими у пошуковиків немає інструментів для якісного прорахунку поведінкових факторів. По таким запитам легко і швидко просунути сайт, наприклад в Білорусі.

Для цих запитів:

  • працює посилальне просування.
  • працює накрутка поведінкових факторів.

Співробітники компанії kayv вміють відшукувати такого роду запити, під які потім створюють додаткові сторінки на ваших сайтах, пишуть правильні тексти, оптимізую теги. Не пропустіть шанс замовити безпечне просування сайтів у нас, щоб отримати максимальний ефект від вашого бізнесу.

Як шукати запити для просування сайту без посилань.


Перше, що потрібно зробити, це проаналізувати статистику сайту за останній рік. Можна просто завантажити всі запити, за якими сайт відвідували користувачі, для цього скористайтеся сервісами статистики. На виході ви отримаєте список запитів з частотами, які ви будете просувати.

Друге, аналізуйте справжні позиції сайту по отриманому списку запитів. Після перевірки позицій, ви отримаєте корисний список, за яким потрібно зрозуміти, що просувати без посилань, а на що доведеться розщедритися. Деякі використовують для цієї мети всім відомі посилальні агрегатори. Переваги їх в тому, що можна безкоштовно дізнатися планований посилальний бюджет за запитами. Але якісно просунути сайт не можливо. В умовах появи нових алгоритмів легко отримати фільтр.

Ця інформація корисна тим, що економить наш час, а значить і гроші. Головний показник в нашому методі бессылочоного просування, просувати запит чи ні – це відсутність сайту в топі Яндекса за запитом.

Потрібно опрацювати всі словосполучення, за якими була потрібна частота і зробити висновок. Після аналізу, розбиваємо запити на групи по 4-6 запитів і виділяємо під них сторінки на сайті для просування. З цього моменту можна просунути сайт по нч запитам в Білорусі.

Як просувати сайт, якщо його тільки що зробили?

Перш за все зверніться до нас, замовте послугу просування. Саме з нуля краще все просувати сайт у нас. Якщо у вас немає можливості цього зробити, і наші розцінки здадуться вам великими, то знайдіть сайт конкурента з відкритою статистикою і проаналізуйте його. Попереджаємо, просунути сайт не так просто, як може здатися. Вам здається це реально зробити? Реально, але не просто, зайдіть на сайт top.mail.ru і знайдіть там сайт конкурент. Там дуже багато стародавніх сайтів з відкритою статистикою. Аналізуйте, шукайте запити, а потім оптимізуйте контент. З просуванням без посилань ми розібралися.

Висновок:

Контент – найкорисніше, що можна зробити на сайті для просування.
Ваш внесок в контент-прибуткова і прибуткова інвестиція.