Як првильно стежити за зубами.

3-11-2019

Як првильно стежити за зубами.

Але мало хто знає чи пам’ятає про те, що чистити зуби треба не до, а після їжі, що особливо актуально для сніданку — більшість йде вмиватися і хапається за зубну щітку першим ділом після підйому, а ось після ранкової кави і омлету відразу поспішає в офіс. Так от, правило говорить: спочатку поїв — потім почистив. В обідній час багато чищенням зубів манкірують, і зубні лікарі на це дивляться поблажливо, але якщо у вас все ж є можливість додати і денну чистку, буде тільки краще. Техніці чищення зубів увагу приділяють рідше, ніж варто було б. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі Formlabs form2.
Здавалося б, що тут складного — береш щітку і чистиш. Але виявляється, і тут потрібні правильні навички. Починати треба з нижніх зубів, рухаючи щіткою знизу вгору і просуваючись від передніх зубів до задніх. Потім переходимо до верхнім зубах — теж спочатку переднім, але рухи щіткою вже повинні бути зверху вниз. Простіше кажучи, у напрямку від ясен, а не до неї. І не варто забувати про внутрішню поверхню зубів — вона вимагає чистоти не менше, ніж передня.
Лікарі на це стурбовано суплять брови — виявляється, на цей нехитрий ритуал має йти в три рази більше часу, тобто не менше трьох хвилин. Якщо умовно розділити фронт робіт на зони, вийде приблизно за 15 секунд на кожну: передні зуби зверху і знизу (але пам’ятаємо про черговість — спочатку чистимо всю нижню частину), праві задні зуби зверху і знизу, ліві задні зуби зверху і знизу, і все те ж саме, але для внутрішньої зубної поверхні.