Як розкрутити свій акаунт

4-27-2020
Як безкоштовно розкрутити аккаунт в instagram - VenWeb - Замовити ...

Туди перекочували все: блогери, музиканти, художники, бізнесмени, фітоняшки, школярі і т. Платформа дає можливість розвиватися кожному. На просторах інсти який тільки контент не знайдеш. Але у всіх популярних записів приблизно одні правила, за якими вони піднімаються на вершину з тисячами і мільйонами фоловерів. Також хочемо вам порекомендувати service по розкрутці акаунта системно.

Перед тим як зареєструвати акаунт або почати розкручувати вже існуючи, дайте відповідь на питання: Важливо знати, яку ідею ви будете доносити і просувати. Без відповіді на це питання можна навіть не починати — ви просто не визначите, хто ваша аудиторія, і як вам діяти в просуванні облікового запису. Контентом може стати ваше хобі, уміння або знання в якійсь сфері, навіть ваш домашній вихованець. Подивіться, як в тій же тематиці просувають себе інші, і зробіть краще. Логічно, що на ньому головне — якісні і красиві фотографії. З розмитими знімками без натяку на креатив навряд чи щось вийде. Відразу купувати IPhone не потрібно, важливо тверезо оцінювати якість фото і чи варто воно того, щоб опинитися на вашій сторінці. Невдалий «пост — продакшн» може зіпсувати фото, особливо якщо фільтр вибивається із загальної подачі в обліковому записі. Перед тим як завантажити перше зображення, переконайтеся, що він вам подобається. Адже наступні пости повинні бути в такому ж стилі і колірній палітрі.

 

Для тих, кому не охота морочитися, існує інший спосіб створення загального «пазла» акаунта. Замість мук з підбором фільтрів досить просто створити рамку для фото. Підібрати розмір, колір, геометрію і вставляти в неї всі знімки. Ще варіант — розставляти фото в шаховому порядку, чергуючи кожну публікацію з одноколірним квадратом (з написом чи без, на ваш розсуд). При такому оформленні різні відтінки фото не будуть кидатися в очі. Якщо ви знаєте мету своєї сторінки, то вам нескладно буде придумати текст. Головне не залишати просто знімки з хештегом і смайлами — навіть якщо ви ведете сторінку про красивих фотографіях. Передплатники повинні відчувати вашу присутність, а не думати, що підписані на якийсь фотосток. Підпис загальними фразами на кшталт «у місті чудова погода» чи, боронь боже, цитатами з ВКонтакте нічого хорошого не принесе. Такого контенту багато, і він не викликає інтересу в аудиторії. Ефективно питати думку передплатників, просити прокоментувати певну тему.