Як швидко вивчити англійську.

1-2-2019

Як швидко вивчити англійську.

Одні роками вчать англійську в школі і вузі, інші – пропонують швидке навчання англійської мови. Так чи є реальна можливість швидко вивчити англійську. По — перше, давайте розберемося, що означає “вивчити“. Іноді так кажуть деякі вчителі англійської (не важливо шкільні або Вузівські), і ті, хто потрапив під їх вплив. Звичайно, удосконалювати мову можна до кінця свого життя. По — друге, поняття «швидко» теж відносне. Звичайно, мова за тиждень не вивчиш. Однак його не можна вивчити і за 15 років (. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі английский для детей киев.
), якщо мовчки і пасивно сидіти за партою на уроках, а самостійно нічого не вивчати. Багато шкільні та вузівські вчителі самі були налаштовані на довгий навчання вас англійської мови. Програма, яку вони застосовують аж ніяк не інтенсивна, вони й не поспішають. Завдання та уроки бувають настільки нудними і безбарвними, що здається, їм самим не цікавий англійську, а вже тим більше допомогти вам досягти якихось цілей.
Як писав Жан — Жак Руссо: «Нудні уроки придатні лише на те, щоб вселити ненависть і до тих, хто їх викладає, і до всього викладеного». Тому не дивно, що так у багатьох випускників шкіл рівень Beginner. Деякі з нас під час навчання в школі, Вузі зрідка робили тільки той мінімум, який ставив викладач. Швидко оволодіти мовою можна, але вам доведеться витратити чимало часу. Одна з моїх учениць за рік вивчила іспанську так, що говорить на ньому вільно. Інша – за три місяці опанувала три рівня англійської (з Beginner до Pre — Intermediate).