Як скоротити масу тіла.

3-12-2019

Як скоротити масу тіла.

(асистент кафедри гігієни харчування СЗГМУ їм. (доцент кафедри гігієни харчування СЗГМУ їм. Така висока динаміка не може не відбиватися на показниках здоров’я, працездатності, інвалідизації, якості і тривалості життя населення. Четверта ступінь ожиріння, найбільш небезпечна для здоров’я, передбачає надлишок жирової тканини до100 %. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі кленбутерол купить.
Як правило, перша і друга ступінь ожиріння характеризуються тільки слабкістю і підвищеною стомлюваністю, при подальшому ж наборі ваги можуть різко погіршитися самопочуття і виникнути такі симптоми: задишка при найменшій фізичному навантаженні, прискорене серцебиття, перебої в роботі серцево — судинної системи, часті головні болі і зниження працездатності. У чому ж головні причини катастрофічного поширення надмірної ваги і ожиріння. Основне місце в цьому списку займає дисбаланс між поглинанням та витратами енергії в організмі. Відомо, що в 75 % випадків ожиріння розвивається внаслідок неправильного, незбалансованого харчування[ 2].
Підтримувати вагу в заданих рамках означає кардинально змінити свій раціон харчування, звички і навіть стиль життя. На такі зміни вистачає сили волі далеко не всім. Проте поспіх у питаннях зниження ваги і надмірне обмеження в харчуванні можуть призвести до так званого «ефекту гойдалок», коли відбувається зворотний набір ваги після закінчення дієти. Швидко схуднувши на 7– 10 кг і повернувшись до звичного раціону, можна не тільки за короткий час отримати назад свою вагу, але і набрати ще кілька зайвих кілограмів.