Як скоротити масу тіла.

Як скоротити масу тіла.

(асистент кафедри гігієни харчування СЗГМУ їм. (доцент кафедри гігієни харчування СЗГМУ їм. Така висока динаміка не може не відбиватися на показниках здоров’я, працездатності, інвалідизації, якості і тривалості життя населення. Четверта ступінь ожиріння, найбільш небезпечна для здоров’я, передбачає надлишок жирової тканини до100 %. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі кленбутерол купить.
Як правило, перша і друга ступінь ожиріння характеризуються тільки слабкістю і підвищеною стомлюваністю, при подальшому ж наборі ваги можуть різко погіршитися самопочуття і виникнути такі симптоми: задишка при найменшій фізичному навантаженні, прискорене серцебиття, перебої в роботі серцево — судинної системи, часті головні болі і зниження працездатності. У чому ж головні причини катастрофічного поширення надмірної ваги і ожиріння. Основне місце в цьому списку займає дисбаланс між поглинанням та витратами енергії в організмі. Відомо, що в 75 % випадків ожиріння розвивається внаслідок неправильного, незбалансованого харчування[ 2].
Підтримувати вагу в заданих рамках означає кардинально змінити свій раціон харчування, звички і навіть стиль життя. На такі зміни вистачає сили волі далеко не всім. Проте поспіх у питаннях зниження ваги і надмірне обмеження в харчуванні можуть призвести до так званого «ефекту гойдалок», коли відбувається зворотний набір ваги після закінчення дієти. Швидко схуднувши на 7– 10 кг і повернувшись до звичного раціону, можна не тільки за короткий час отримати назад свою вагу, але і набрати ще кілька зайвих кілограмів.