Як створити сайт

1-12-2019

Ви прийняли рішення створити сайт на платному хостингу? Можливо, ви зацікавлені в заробітку грошей за допомогою різних способів, але абсолютно не уявляєте, з чого потрібно починати, до якого хост провайдера слід звернутися, щоб розмістити свій сайт. Можливо, потрібно розмістити відразу кілька сайтів, таке теж зустрічається досить часто. Рекомендуємо header bidding

У першу чергу, з чого зазвичай починають створювати сайт на платному хостингу, коли вже є певна ідея для проекту? Слід вирішити, який саме хостинг потрібно для вашого конкретного проекту, а саме параметри, які потрібні, щоб розміщення сайту відбулося без зайвих витрат, але, в той же час, цілком успішно.

Тут потрібно враховувати, що в процесі вибору платного хостингу, переважна більшість хостинг-провайдерів надає майже однакові тарифи хостингу за параметрами. Відмінності, в основному, спостерігаються тільки в цінах, а також в числі функцій, в обмеженості або безмежності трафіку, баз даних та ін.
Деякі компанії проводять спеціальні акції, наприклад, дарують безкоштовний домен, трапляється, що навіть кілька безкоштовних доменів, користуватися якими можна протягом довгого часу. Багато компаній істотно допомагають клієнтам, наприклад, при перенесенні сайту з якогось іншого хостингу. Коли ви вже вирішили як створити сайт на платному хостингу, слід придивитися до подібних акцій і зробити правильний вибір, можливо, такий крок з боку хостера обернеться дійсно довгим і плідним спільною співпрацею. Але бувають і інші ситуації, так що краще уважно вчитуватися в текст тієї чи іншої акції.

Як створити сайт на обраному платному хостингу?

Припустимо, ви зробили свій вибір, саме час братися за створення сайту. Для цього спочатку слід оплатити хостинг, як правило, оплачують на місяць, але можна на більш тривалий термін. Потім подають заявку на реєстрацію бажаного доменного імені. Перед цим доменне ім’я слід перевірити-чи вільно воно. Домен може бути зареєстрований не тільки у хостера, але і у сторонніх реєстраторів.

Після того як заявка на реєстрацію доменного імені подана, вам досить скоро приходить відповідь про те, що все пройшло успішно і ім’я зареєстровано на ваші дані. З цього моменту можна сміливо братися за інсталяцію необхідної системи управління контентом на сайт. Як правило, дана установка забирає трохи часу, вже скоро можна буде опинитися в панелі управління вашим сайтом і почати роботу.