Як створити сайт для свого бізнесу.

1-11-2019

Як створити сайт для свого бізнесу.

Все, про що я кажу, стосується, в першу чергу, малого бізнесу. У великих компаніях ніколи не працював, тому висловлюватися на цю тему не буду. Якщо вам потрібна веб — платформа для сайту великій організації – мій текст вам особливо не допоможе. В іншому спробую розповісти те, про що не тільки не говорять, але часто не замислюються веб — студії. Тема не нова, але за останні пару років змінилося так багато, що актуалізація знань точно не буде зайвою. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі заказать разработку сайта.
Кажуть, що сучасний бізнес без інтернету – ніякий не сучасний. А часто і не бізнес. Але власний сайт для малого бізнесу – аж ніяк не єдина можливість бути присутнім у вебі. Сторінка у Facebook дозволить розмістити не тільки фото, новини, акції, відгуки, опис, але й повноцінне меню в pdf. Лояльних клієнтів можна запрошувати на заходи або дарувати знижкові купони. Найважливіше – це, звичайно, аудиторія мережі, залучити й утримати яку багато простіше, ніж користувачів на сайті. Там родичі, друзі, риболовлі…
Linkedin підійде для цієї мети краще всього. Крім того, що мережа «задає» вам правильні питання (що більшістю людей марно недооцінюється), тут всі можливості для розширення професійних контактів та публікації експертних статей. Схожий функціонал зараз з’являється і на Executive. Очевидні достоїнства обох майданчиків – наявність потрібної аудиторії і швидка індексація в пошукових системах. Маркет – підготуйте товарний фід у відповідності з вимогами платформи.