Як вибрати Apple смартфон

12-5-2018

Как выбрать Apple смартфон
Блог про Apple — В чому ще iPhone X краще Samsung Galaxy S9 ( apple inside )iPhone 7. При цьому чіп Exynos 9810 нових смартфонів Samsung опинився лише на третьому місці. Snapdragon 845 від Qualcomm, який встановлений в деяких моделях Galaxy, посів четверту сходинку.
Також хочемо вам порекомендувати яблоки.ua
А навіщо купувати? У Вас телефон так швидко виходить з ладу, що ви берете новий кожні півроку-рік? Коли старий зламається, купіть новий. Не той, який «крутіше» і «рве всіх в синтетичних тестах», а той, який сподобається в рамках Вашого бюджету. Швидше за все, у нього з’являться нові можливості, порівняно з покійними апаратом. Але і це буде лише приємним додаванням, не є самоціллю.
Дивно. Мені важко судити, не знаючи Вашого профілю використання, але у мене з 5S проблем ніяких не було до моменту, коли я його минулої осені дуже невдало впав. Він почав «просити каші» і мені довелося зрештою змінити його на Х. В принципі, смартфони (на мій погляд) у Яблук виходять досить надійні. Апаратних проблем я не відчував жодного разу. Парк використовуваних мною сторонніх програм сформувався досить давно і проблем з ними я не відчуваю в т. ч. після оновлень ОС. Якщо ж мова заходить про ситуації, коли на пристрій ставиться програма, розрахована на більш нове покоління «заліза», тут справді можуть виникати проблеми. Найчастіше виробники при випуску нової софтина залишають підтримку попередніх поколінь гаджетів «для галочки». Толком не оптимізуючи і не налагоджуючи. Але смартфон тут вже ні при чому.
Це Вам до експертам треба. У мене за день (не за добу) витрачається від чверті до половини десь. Точніше сказати не можу — дивлюся по піктограмі батарейки. На ніч ставлю у зарядку. Важко судити. У машині, телефон теж підзаряджається. На роботі я до телефону не торкаюся фактично. Фонове оновлення контенту, знову ж таки, під’їдати може (у мене барометр регулярно завмер робить). Так банально погані умови зв’язку. Якщо телефон буде метатися між lte і 3g довго, Ви здивуєтеся куди що поділося. Все по-різному у всіх.
серії S8-S9 по «залізу» і оптиці «б’ють» iPhone X за всіма показниками. Якщо б вони були під управлінням iOS, а не Android, купив би відразу, не замислюючись. Але я вже мав Samsung Galaxy S6 і S7 Edge. Прекрасний екран, камера вище всіх похвал. Але …Android. Вічні пропозиції щось купити, скачати, поміняти і т. д. Втомився від Android. Продав. Купив iPhone 7 Plus. Відпочиваю.