Як вибрати бальзам для губ

1-29-2019

Как выбрать бальзам для губ
Зможете розповісти, чим відрізняється бальзам від гігієнічної помади. Даємо необхідні пояснення і пропонуємо вибрати засіб, який підійде вашим губам.
Також хочемо вам порекомендувати тут
Щоб зрозуміти, чим ці два засоби відрізняються один від одного, згадаємо про історію їх назв. Бальзам походить від грецького слова balsamum — «ароматична смола» і в загальному сенсі позначає речовина, до складу якого входять ефірні масла, смоли і ароматичні з’єднання. Помада ж, хоч і сходить до давньоримської мазі з м’якоті яблук (лат.
Бальзам вирішує різні проблеми шкіри губ.
Якщо проводити розмежування, то до гігієнічних помад варто віднести кошти, поверхнево впливають на шкіру губ, а до бальзамам — ті, що проникають вглиб і вирішують різні проблеми.
Правда, більшість виробників давно випускають гібриди двох коштів в одному.
Компоненти, з яких помада складається, утворюють захисну плівку, що перешкоджає втраті вологи.
Гігієнічна помада за формою нагадує декоративну, тобто випускається в стіках. Вона може бути без запаху і смаку або, як варіант, включати фруктовий або квітковий ароматизатор.
Гігієнічна помада — універсальний засіб, який підходить і дорослим, і дітям.
У бальзамів різними можуть бути і консистенція, і формат упаковки.
І корисних ефектів у них набагато більше.
Робити вибір в користь бальзаму або гігієнічної помади не потрібно. В ідеалі, для різних ситуацій у вас повинно бути і те, і інше. При виборі потрібного формату орієнтуйтеся на відгуки, функціонал і, головне, склад продукту.
Поживний бальзам для губ Absolue Precious Cells, Lancôme, з медом і концентратом рожевого масла забезпечить чутливій шкірі губ делікатний догляд в холодну погоду.
Бальзам для губ Collagenist Re — Plump, Helena Rubinstein, завдяки проксилану стимулює вироблення колагену, відновлює пружність шкіри і розгладжує її.
Бальзам — стік для губ c відтінком Butterstick Lip Treatment, SPF 25, Kiehl’ s, з маслом кокоса і лимона зволожує, помітно заспокоює, захищає від ультрафіолетового випромінювання і надає легкий відтінок.
Відновлюючий бальзам — бар’єр для дітей і дорослих Cicaplast, La Roche — Posay, містить МП — ліпіди, пантенол, масло каріте і призначений для потрісканих і обвітрених губ. Також засіб можна використовувати в області носа та інших пошкоджених ділянок ніжної шкіри.
Ви вже оцінили цю статтю.