Як вибрати бейсбольну кепку !!!!

8-25-2019

Як правильно вибрати кепку або бейсболку. Головний убір — це не тільки красиво, але ще і практично. Або перефразуємо — не тільки функціонально, але ще й стильно. Неважливо, яка формулювання вам більше до душі, головне в даному випадку, що, правильно вибравши ту ж бейсболку або кепі, ви отримаєте не тільки надійний захист від сонця, вітру та іншої негоди, але ще і стильний аксесуар. Отже, перерахуємо основні пункти, на які потрібно орієнтуватися при виборі бейсболки або брендовые кепки . Є зимові моделі, є літні.

Яка вам потрібна — в тій категорії відразу ж і дивіться. Бейсболки з кепками бувають класичними спортивними, традиційних моделей, модними яскравими аксесуарами. Продумайте, як, куди і коли ви будете носити головний убір, і вам відразу стане зрозуміло, який купувати. По — третє, слід дивитися на матеріал (причому не тільки на його тип в принципі, але і на якість в цілому). Натуральні тканини — не завжди кращий вибір. Звичайно, вони приємні в носінні і для шкіри голови підходять ідеально, але не забувайте про їх властивість «сідати» після прання, бруднитися, м’ятися, вигоряти.

Тому самий практичний вибір — поєднання натуральних тканин і синтетики. По — четверте, «правильним» повинен бути козирок. Для роликів, велосипеда або автомобіля виберіть прямий, оптимально з можливістю підняття нагору. В інших випадках — на ваш вибір, включаючи козирки великої довжини. П’яте — обов’язково повинні бути люверси. Ці невеликі отвори посередині кожного клину мають обрамлення з металу або пластику і дозволяють шкірним покривом голови дихати. Металеве обрамлення призводить до подорожчання кепки або бейсболки, зате в такому випадку ви можете розраховувати на досить довговічний результат.

Що стосується регулювання, то вона повинна бути — в іншому випадку, дивіться, щоб модель без регулювального механізму сиділа на вас ідеально спочатку. Гумка, липучка або застібка (метал, пластик) — вибирати вам, головне в даному випадку якість готового виробу. Якщо у вас залишилися питання за вибором такого головного убору як бейсболка або кепка, а також якщо ви хочете придбати собі модну модель останньої колекції, — і ми вам все розкажемо, покажемо і з радістю продамо.