Як вибрати безлімітний інтернет

12-17-2018

Как выбрать  безлимитный интернет
Ви здесьОператоры України » Огляди послуг і тарифів » Інтернет 3G — пропозиції операторів України.
Також хочемо вам порекомендувати https://megasimka.ru/безлимитный-интернет-ростелеком/
Третій 3G тариф МТС передплати — це «МТС Коннект БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ», за умовами якого ви платите за інтернет тільки в ті дні, коли безпосередньо користуватися ним. Причому відразу ж після першого за день виходу в інтернет знімається 3 грн плати, за які ви отримуєте 60 хвилин на день для безкоштовного використання мобільного інтернету. Коли ж 60 хвилин будуть вичерпані, ви зможете продовжувати користуватися 3G інтернетом по 5 копійок за мегабайт.
Як бачите, 3G пропозиції » МТС » для контрактних абонентів порівнянні з тарифами для передплаченого зв’язку. От тільки кількість тарифних планів більше, плюс додана можливість покупки модемів МТС для 3G інтернету за зниженою вартістю (аж до 1 грн) у разі укладення додаткової угоди. Але виграючи на вартості 3G модему ви будете втрачати в цінах на сам 3G інтернет, так як всі тарифні плани на умовах укладання додаткової угоди передбачають більш високу вартість трафіку.
Спробував Херсон. МТС КОННЕКТ тариф Модем. Обриви кожні 5-7хв. Об’єм близько 11 Мб обрив. Рівень зв’язку максимум, тому на перешкоди це не скинеш. З такою зв’язком тільки читати новини в мережі. Хоча в рекламі МТС не бреше трафік безлімітний ( за день вымучил 1,5 Гб), обмеження по швидкості немає (середня була близько 700Кбит/с) . А ось про обриви вони нічого не обіцяли(((((((((((. Гав але ну від МТС нічого хорошого вже давно не чекаю. Хочете головняк купуйте.
повний роєвод яб так не говорила альо скільки разів я чула від своїх знайомих про ті що з рахунку знімають гроші без попередження а коли уточнювали в чому причина в оператора то їм казали що у вас підключений інтернет або ще якась послуга про яку вони взагалі не думали включати.Я знаю коли підклюається якась послуга то оператор відправляє абонентам смс про те що у них підключена певна послуга а моїм знайомим підключли послугу бз усяких погоджень чи повідомлень.
Немає слів! Користуюся» 3g від мтс 4 день.Пора до психолога заспокоїти нервову систему.Н .Н. 3G. На екрані 10 відсотків часу користування і те лоховские все гальмує,все інше ето Е при нинешних об’ємах сайтів,сторінок і відео онлайн.Перебуваю в центрі Києва.На вулиці працює на 3.у приміщенні твердо 2!!! Поверніть гроші.Почніть працювати чесно!!! Європа.Харчуюся залишити отзив немає соежинения.Пішла до москалів за вайфай.