як вибрати CPA мережу

7-13-2020

Всім привіт! На зв’язку команда фінансової партнерської CPA-мережі. Ми довгі роки займаємося фінансовим трафіком, тому найбільше любимо реальні кейси, наочно демонструють ефективність у вирішенні робочих проблем. Саме про один з таких кейсів і піде мова в цій статті, адже ми змогли запустити свою власну мережу всього за 3 робочих дня! Також хочемо вам порекомендувати кращу cpa мережу lucky.online.

Повернемося до самого початку. Наша команда працювала з різними партнерськими мережами в Росії і СНД, більш ніж успішно переливаючись фінансовий трафік. Але чим більших результатів і виплат нам вдавалося досягти, тим сильніше в головах кожного з нас проскакувала думка: «ми можемо заробляти ще більше, працюючи безпосередньо».

Почати «вільне плавання» було вирішено з створення власної CPA-мережі, де на перший час ми змогли б ресейлить офферы інших партнерських мереж (збираючи навколо аудиторію веб-майстрів), поступово залучаючи до себе все більше прямих рекламодавців.

Однак завдання перед нами стояло не з легких — як можна швидше (не більше однієї робочої тижні) запустити повноцінний фінансовий проект, який зможе приносити гроші практично відразу.

Створення «самописною» мережі зайняло б недозволену кількість ресурсів і часу, так і починати активну роботу з серйозними клієнтами, але «сирим» продуктом дуже не хотілося. У цих обставинах ідеальним варіантом стала співпраця зі сторонньою платформою, яка допомагає запустити систему буквально «під ключ». Але як зробити правильний вибір з усього різноманіття пропозицій?

Вибір платформи для створення мережі

Для партнерки потрібен був гнучкий, наочний і (найголовніше!) швидкий інтерфейс, щоб моментально реагувати на коливання трафіку. Обов’язковим став і функціонал ведення веб-майстрів з формуванням фінансових звітів у різних зрізах. Крім того, найважливішим пунктом стало наявність рішень щодо інтеграції з рекламодавцями: як s2s, так і через піксель або JS. Рекламодавців багато, всі мають свої стандарти роботи і компромісів бути не могло.

Швидко вивчивши матеріали зарубіжних колег і відгуки на профільних ресурсах, ми зупинилися на виборі з 3 мереж — Everflow, HOQU і Tune, нещодавно перейшла під крило Cake.

Першим ділом ми звернули увагу на можливість тестового періоду — ніхто не хоче купувати «кота в мішку». У Everflow і Tune/Cake ця можливість обговорюється з менеджером окремо, а HOQU пропонує 30 денний період прямо на лендинге.

Зваживши всі «за» і «проти», основним чинником вибору, як би банально це не було, стала ціна. Пропозиція HOQU почати роботу всього за виявилося як мінімум в 4-5 разів дешевше за конкурентів, так і тестовий період дозволяв нам запуститися не заплативши ні цента.

Остаточним же аргументом на користь саме цієї мережі стала робота менеджерів платформ. Коли команда знаходиться «на низькому старті» і кожен день на вагу золота — хочеться отримати відповіді на свої питання і запуститися як можна швидше. Ми склали список своїх «хочу» і обов’язкових вимог, направивши його в якості заявки у вибрані платформи.

Першими нам відповіли Everflow, однак будь-який додатковий технічний питання вимагав у менеджера багато часу на уточнення, що дуже затягувало процес листування і телефонних розмов. У HOQU ж всю вичерпну інформацію ми отримали відразу, крім того, їх хлопці продумали нашу міграцію з усіх можливих СРА-мереж і платформ за найкоротший термін.