Як вибрати доставку їжі

7-4-2021

З 10:00 до 22:00

За запитом «доставка їжі» пошукова система google видає більше трьох мільйонів запитів. Також хочемо вам порекомендувати ТЕКСТ. Звичайно, далеко не всі вони ведуть на сайти, які займаються саме такою діяльністю, проте різноманітність пропозицій все ж вельми велике. Вибрати службу доставки їжі в кірові і не залишитися при цьому розчарованим вдається далеко не завжди.

Є досить очевидні речі, на які користувачі звертають увагу в першу чергу — наявність улюблених страв, хороші відгуки, досвід попередніх замовлень. Однак є й інші критерії, які можна врахувати при виборі служби доставки їжі додому.

Так, непогано буде звернути увагу на розташування ресторану. Як правило, адреса вказана на сайті служби; також його можна знайти за допомогою картографічних сервісів (google карти, яндекс.карти, 2гіс). Дальність розміщення служби доставки від адреси клієнта впливає, в першу чергу, на час прибуття замовлення. Особливо це проявляється в години підвищеного завантаження закладів: передобідній час в будні, п’ятничні та суботні вечори. Варто враховувати і дорожню обстановку.

До слова, відстань від ресторану до адреси клієнта впливає не тільки на час, але і на вартість доставки. Особливо це стосується великих міст, для яких відстань між двома адресами може становити більше 10 км. В таких умовах доставка замовлення обходиться досить дорого, і тому для віддалених районів встановлюється більш високий поріг безкоштовної доставки.

Переважна більшість сервісів мають власні сторінки в соціальних мережах (в першу чергу — вконтакте). Це дозволяє ознайомитися з досвідом інших користувачів. Повна відсутність негативних відгуків має насторожити: це може означати, що такі коментарі просто видаляються. Однак, якщо компанія реагує на критику з боку клієнтів адекватно і намагається вирішити виникаючі проблеми, то в такий сервіс можна звертатися. Зрештою, помилки трапляються у всіх.

Якщо їжа замовляється для великої дружньої компанії або в офіс на кілька осіб, то варто звернути увагу на асортимент страв, пропонованих тим чи іншим сервісом. Досить рідко відбувається так, що всі учасники мають, в цілому, однакові кулінарні смаки. Практично завжди знайдеться людина, яка хоче піцу, коли всі інші планують замовляти роли, і навпаки.

У деяких випадках є сенс провести поділ або підібрати сервіс, який би надавав досить широкий асортимент страв. Наприклад, в службі доставки їжі «сувлаки» можна замовити не тільки традиційні грецькі страви, а й піцу, салати, шашлик, а також різні закуски і напої. Вибір рецептів також досить широкий і може задовольнити практично будь-який смак.

Крім того, у нас постійно проводяться акції, які допомагають здорово заощадити при доставці їжі додому в кірові. Оформити замовлення можна на сайті, по телефону або в нашій групі вконтакте.

Автор статей орлов антон

Досвід роботи більше 5 років.

Розробка сайту:

«вятка it»