Як вибрати доставку здорової їжі

7-9-2019

.
Нутриціологи допоможуть підібрати оптимальний план харчування з урахуванням індивідуальних особливостей.
Всі калорії і БЖУ вже пораховані, залишається тільки відкрити двері кур’єру ідеально.
Що кажуть про програми харчування  ctmeal.club .
Ароматна куряча грудка на подушці з салату айсберг з болгарським перцем.
Нові факти проти: сніданок заважає нам худнути.
Результати нових досліджень кардинально змінюють наші уявлення про сніданок — учені прийшли до висновку, що ранкова їжа не так важлива для того, щоб схуднути.

Ви можете вибрати обід за душі з великої кількості страв. Ми допомагаємо стежити за собою, займатися спортом і добре себе почувати, при цьому не обтяжуючи себе походами по магазинах. Замовлення їжі з нашого ресторану анітрохи вас не утруднить — потрібно просто вибрати вподобані страви в онлайні, помістити їх у кошик та заповнити форму, а доставка їжі в офіс займе всього 90 хвилин. На фотографії попереднього кожного нашого страви ви бачите, скільки калорій містить одна порція. Вам не доведеться займатися виснажливими підрахунками калорійність кожного продукту для оцінки свого обіду з декількох страв — ми порахували все за вас.

У нашому інтернет — магазині можна замовити готову програму харчування — щоранку буде здійснюватися доставка їжі в офіс або до вас додому — вам не потрібно продумувати, не потрібно вираховувати, не потрібно готувати. Easy Meal також організовує замовлення і доставку смачної їжі в офіс щодня, у зручний для компанії час. За спеціальними цінами з урахуванням обсягу замовлення компанія — клієнт отримує можливість забезпечити своїх співробітників здоровим, збалансованим харчуванням — стравами, приготованими з натуральних інгредієнтів і відповідають вимогам основних дієт.

Замовити доставку їжі швидко можуть також самі колективи, без участі компанії. Доставка обідів в офіс кращий варіант для тих, хто розуміє цінність здорового харчування і правильного способу життя. При щоденному замовленні їжі на більш, ніж 5 тисяч протягом місяця, ми надаємо клієнтам спеціальні знижки і доставку обідів в офіс безкоштовно.