Як вибрати Dualshock 4

12-25-2018

Как выбрать  Dualshock 4
Отже, ситуація. Зважаючи певної ситуації ігрові розваги у мене йдуть суто на ПК. Чому — не настільки важливо, згідно з пророцтвом наприклад. (Це на випадок, якщо хтось вирішить раптом «наставити мене на шлях істинний» і почне запевняти, що треба грати тільки на PlayStation/Xbox, а ПК — відстій і взагалі кака.) Так ось. Скоро виходить досить цікава і відома гра Dark Souls 3, тому виникло стійке бажання придбати завчасно найбільш підходящий для неї геймпад. Вибір, методом проб, помилок і, знову ж, «згідно з пророцтвом», залишився між геймпадом від PS4 і геймпадом від Xbox One, бо, як мені сказали, обидва мають можливість підключитися до компу і спокійнісінько виконувати основні функції.
Також хочемо вам порекомендувати Купить Dualshock 4 Украина
Отже, товариші! Якщо комусь не шкода витратити свій час, щоб наставити мене на шлях істинний в питанні «Так, все ж, PS4 або XOne?» — буду вельми вдячний вам. Пишіть, не соромтеся, буду дуже радий, якщо ви розпишете, чому саме таку пораду, якщо на те ваше бажання і час. Прошу тільки культурно, без срачиков і головне — не треба радити нічого третьої/четвертої/п’ятою/і т. д. фірми.
Самі по собі обидва геймпада гарні, граю і на тому, і на іншому, і обома задоволений. Але якщо говорити саме про гру на ПК за умови, що обидва геймпада тобі подобаються однаково (а це треба перевірити перед покупкою, як порадив Snow_L1on вище), я б радив Хуановский. Просто тому що з ним не треба морочитися, як з Дуалшоком, для якого потрібен окремий софт, імітує боксовкий пад.
І навіть при всій «стеження» по суті користувач в кращому випадку стає цифрою в статистиці і вінда буде знати, якого кольору сорочку йому пропонувати купити. А ну і звичайно ж синхронізація — дуже насправді зручна річ в w10 після перестановки системи форматування системного розділу і після входу назад в свій акаунт система багато відновила, навіть шпалери на раб.столі.
Ох ти ж блін. Почитав мануали. В одних написано, що XOne-геймпад на ПК під віндою старше 10-ки працює тільки через кабель, в інших — що з 2015 випускають нові ревізії, які і під 7-8 віндою без проводу нормально працюють, мають окремий 3.5-роз’єм під гарнитурку, але (!) ось вона вже без 10-ки не працює. Однак у третіх, в свою чергу, пишуть, що все окей, геймпади, випущені в новій ревізії, нормально працюють в іграх без проводу і з підключеною гарнітурою.