Як вибрати флешпамять.

Як вибрати флешпамять.
Синхронізація – важливий елемент в будь-яких системах перетворення і передачі даних. Зазвичай використовується синтез сітки частот прив’язаних по фазі на опорній частоті. Причому у багатьох випадках важливо не тільки формування заданої і стабільною в часі частоти, але і забезпечення якомога меншого рівня фазового шуму. Шум синхронізації дає невизначеність дискретизації при вимірах, зменшує дозвіл, дає погіршення результатів при кореляційній обробці. Оскільки шум синхронізації вносить свій внесок у всі компоненти систем – цей параметр є одним з важливих для розробника в процесі проектування системи. National Semiconductor представила нову серію LMK0300x синтезаторів сітки стабільних частот «Precision Clock Conditioner» для системної синхронізації, які забезпечують низький рівень фазового шуму. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі флешки plastic credit card.
Висока ступінь інтеграції синтезаторів, а також використання компактних корпусів дозволяє спростити розробку, знизити вартість пристрою і зменшити площу, займану компонентами синтезатора. Ці очікування посилилися з появою вбудованих, мобільних портативних комп’ютерів, і кандидати на роль універсальної пам’яті з’явилися на сцені. Деякі персонажі — такі як EEPROM, EPROM, УФ-EPROM, ферроэлектрическое RAM і ін. варіанти псевдо-RAM — були відхилені. Інші кандидати — наприклад, магнітні RAM, розглядалися, проте їх перспективи були сумнівні по ряду економічних і технічних причин.
Використання недорогий флеш-пам’яті NAND великої ємності вимагає застосування системи контролю дефектів, що ускладнює підсистему пам’яті. Крім того, виникає необхідність підтримки різних типів пам’яті і інтерфейсів різних виробників. Повністю керована підсистема пам’яті може містити інтерфейс стандартної пам’яті RAM (PSRAM або SDR/DDR SDRAM). NOR-пам’ять використовується для зберігання коду програми, так і даних. Основною її перевагою є безпосереднє виконання коду з флеш-пам’яті (execute-in-place — XIP).