Як вибрати гарні квіти.

1-10-2019

Як вибрати гарні квіти.

Півонія – це один з найкрасивіших і вишуканих квітів, який виглядає неймовірно ніжно і романтично. При цьому квітка володіє чарівним запахом. Багато вирощують їх присадибних ділянках, але це рослина доволі примхлива і непросте в догляді. Воно вимагає постійного підживлення, погано поводиться при надлишку вологи. Всім чудово відомі шикарні махрові піони, які нагадують великі кульки. Але популярністю користуються сорти немахрові, вони не менш чарівні і красиві, правда, у зрізаному вигляді стоять недовго. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі купить цветы луганск.
В результаті були виведені непогані сорти японської селекції. Вони виглядають легко і витончено, володіють кількома рядами пелюсток, пофарбовані в контрастні яскраві відтінки. Ще одна група, що користується популярністю у садівників,- це лікарський півонія. Він має пишною шапкою, має кілька суцвіть, є стійким многолетником. Лікарські квітка з’явилися ще на початку п’ятнадцятого століття, і вони були штучно виведені в Англії.
У країнах Азії поширені деревовидні піони, які відрізняються ніжними бутонами і м’якою забарвленням. Ці квіти не завжди люблять пересадки. При неправильній технології пересаджування вони можуть просто загинути. Для садових ділянок добре підходять махрові і напівмахрові форми півоній. Ці рослини зазвичай починають цвісти пізньої весни, і це триває фактично до кінця червня – початку липня. Місце для посадки рослини треба вибирати ретельне.