Як вибрати годинник

1-12-2019

Как выбрать часы
На ринку існує величезний вибір різних годин. Знайдіть той, який відповідає вашому стилю.
Токож хочемо вам порекомендувати купить часы в киеве
Визначтеся, які години ви хочете.
Переконайтеся, що годинник насправді показують час. Іншими словами, візьміть ті, у яких кварцовий швейцарський, японський або аналоговий механізм. Перші три автоматичні, тоді як останні заводяться вручну. Деякі нові аналогові моделі мають кінетичні або автоматичні руху, і зберігають енергію при носінні годин. Однак пам’ятайте, що ці годинники потрібно носити щодня, щоб «батарея» залишалася зарядженою.
Стиль може бути дуже важливим. Наприклад, якщо ви хочете виглядати вишукано, з лоском, вам потрібні блискучі, тонкі, довгі, срібний годинник. Для образу панк/ рок — зірки, ви можете взяти годинник з дуже широкими лямками або шкіряним ремінцем. Для класичного, охайного зовнішнього вигляду добре підійдуть металеві аналоговий годинник. Ви не можете визначити з першого погляду, але ви можете перевірити рейтинги виробника. Ролекс, Tag Heuers, Rado, та інші відомі бренди дуже добре зроблені. Перевірте виробника, щоб переконатися, що у них репутація хороших годин. Якщо ви не бачите маркування метрів (напр. ймовірно їх не можна носити в воді.
Якщо ви турбуєтеся про час роботи акумулятора, візьміть цифрові годинник, деякі моделі CASIO претендують на 10 років життя батареї. Ви також можете вибрати автоматичний годинник, вони повністю механічні і заводяться самостійно. Це дозволить заощадити багато доларів на заміну батареї. Якщо ремінь занадто широкий, як 35 мм, то такі ремені важче знайти і вони занадто дорогі. Для звичайної людини добре підійдуть Seiko, G — Shock, Swatch, або Casio. Годинник легко втратити, і ваші інвестиції можуть просто вилетіти в трубу. Якщо ціна здається занадто дешевою, щоб бути реальною, це, ймовірно, підробка. Не купуйте аналоговий годинник без маркування, якщо ви не в змозі її прочитати. Багато відомі швейцарські годинники повинні потрібно купувати в офіційних представників. Купівля швейцарських годинників в інтернеті може бути ризикованим. Ніколи не намагайтеся розібрати годинник самостійно. Завжди несіть їх в сертифіковану майстерню.
Чи була ця стаття корисною. Какснять задню кришку годин без використання необхідних инструментовWH. Какудалить подряпини з очок з пластиковими линзамиWH.
Чи була ця стаття корисною.