Як вибрати головний убір на зиму.

1-22-2019

Як вибрати головний убір на зиму.

Мода вже давно не диктує жорсткі правила і не пропонує обмежений список покупок до сезону. Тому і йти наперекір стовпчику термометра, ігнорувати прогноз погоди і даремно морозити вуха тепер не доводиться. З цієї ж причини готуватися до нього потрібно особливо ретельно: прихід рекордних морозів часто не можуть передбачити навіть найдосвідченіші метеорологи, та й хто знає, коли вам доведеться вигулювати новий аксесуар. На одних в’язаних шапках вибір актуальних головних уборів, звичайно, не обмежується. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі шапка шарф купить украина.
Боїтеся завдати шкоди зачісці, на яку витратили багато часу, – обирайте варіанти, що несуть в собі, швидше, естетичну функцію: наприклад, романтичні берети. Перед вами – ще сім найбільш актуальних трендів сезону, серед яких ви знайдете ідеальний варіант для вас особисто: головне правило – орієнтуватися на свій зимовий гардероб і індивідуальний стиль, який цінується в рази більше, ніж наслідування тенденціям.
Найактуальніші варіанти нового сезону – шапки яскравих і соковитих (бажано неонових) відтінків: зараз на перший план виходять не вигадливі візерунки і майстерність в’язання спицями, а колір. Він може контрастувати з вашим аутфитом, так і бути підібраний точно в тон до наряду – а краще запастися відразу декількома яскравими варіантами на будь-який випадок життя. Якщо в трендах зимового одягу логомания і гучні гасла поступово сходять нанівець, то шапки і вся аксесуарна лінійка з такою можливістю похуліганити точно не хочуть розлучатися.