Як вибрати хороший інфрачервоний обігрівач!!!!

10-3-2019

Які обігрівачі краще встановлювати в заміському будинку. Якщо ви не захотіли проводити в будинку опалення, але хочете іноді навідуватися туди навесні або восени, то створити комфортну температуру можна за допомогою обігрівачів. Найпоширеніші — масляні радіатори, конвектори та інфрачервоні обігрівачі. Який обігрівач дозволить швидше нагріти приміщення, Аі. Комфортні умови в заміському будинку в прохолодне час можна створити за допомогою інфрачервоних обігрівачів. Такі прилади можна використовувати в якості повноцінної системи опалення або допоміжного джерела тепла. Також хочемо вам порекомендувати купить инфракрасный обогреватель

Принцип роботи інфрачервоних обігрівачів полягає в нагріванні не повітря, а предметів навколо. Вся теплова енергія від таких систем опалення спрямована на тверді предмети в приміщенні: стіни, підлога, предмети інтер’єру. Під впливом спрямованої теплової енергії предмети в будинку нагріваються, в результаті чого прогрівається і повітря. , — каже менеджер компанії з продажу опалювального обладнання Олександр Девятаяв. За словами експертів, звичні масляні обігрівачі не так ефективні, оскільки не можуть забезпечити прогрів досить швидко. Справа в тому, що такі обігрівачі нагрівають повітря практично тільки біля себе.

Рух теплого повітря від такого приладу йде вгору і трохи в сторони. Щоб обігріти приміщення таким обігрівачем, буде потрібно досить багато часу. До того ж не всі моделі мають температурне реле, з — за чого про поверхня обігрівача можна легко обпектися. Також масляні обігрівачі не можна використовувати в горизонтальному положенні. , — говорить начальник відділу продажів компанії з продажу опалювального обладнання . Одним з найбільш потужних пристроїв для швидкого обігріву приміщень є теплова гармата. В залежності від площі приміщення потрібно вибирати потужність приладу.

При купівлі такого обігрівача обов’язково слід звернути увагу на корпус пристрою. Він повинен мати захист від перегріву і функцію відключення пристрою при його перекиданні. Швидкого обігріву можна досягти і за допомогою плінтусних обігрівачів. Вони добре вписуються в інтер’єр приміщення і краще підтримують необхідну температуру, ніж звичайні радіатори. Такі обігрівачі оснащені сучасними термостатами, що дозволяють підтримувати потрібну температуру в приміщенні. Досить виставити потрібну температуру, і плінтусний обігрівач за рахунок конвекції повітря дозволяє в найкоротший термін обігріти практично будь-яке приміщення. Крім цього, за словами експертів, плінтусні обігрівачі економічніше традиційних електричних.