Як вибрати хороший кальян!!!!

12-14-2019
Картинки по запросу Як вибрати хороший кальян!!!!

Для тих, хто вирішив купити кальян, необхідно визначитися, в яких умовах він буде використовуватися. Для домашнього використання – оптимальний вибір високий, якісний кальян. Для тих, кому потрібна універсальна модель, тобто та, що підходить для використання на дачі, відпочинку на природі, краще вибрати аксесуар невеликого розміру з кількома шлангами, який легко перевозити. Кальяни – це цікаві пристрої, які складаються з кількох елементів. Якісні моделі мають висоту до одного метра. Це забезпечує хороше очищення і охолодження. Основний елемент пристрою – це шахта. При виборі, необхідно приділити увагу її висоті і матеріалом виготовлення. Для використання в домашніх умовах, краще вибирати модель, в якій нерозбірна шахта має висоту від 60 см. Також хочемо вам порекомендувати https://smokypanda.com.ua/

Вона відрізняється легким відходом і довговічністю. Наявність блюдця забезпечує додаткову зручність при використанні і привабливий зовнішній вигляд. Як правило, всі колби виготовляють зі скла, це дозволяє контролювати рівень води. При цьому, товщина стінок повинна бути значною, а шахта повинна щільно в неї входити. Для цього, з’єднання повинно мати ущільнювачі або різьбове з’єднання. Фахівці рекомендують вибирати кальян з ущільнювачами. Адже колба може розбитися, у цьому випадку купити нову, з ущільнювачем, під наявний шланг, буде набагато простіше. Нижня частина шахти не повинна впиратися в дно колби, а її обсяг повинен бути достатнім для води. Шланг – не менш важливий елемент. У дорогих, якісних кальянах шланги виготовляють їх шкіри. У сучасних моделях їх виготовляють з силікону.

Даний матеріал легко миється, має доступну вартість і значну довговічність. Треба приділити увагу діаметру отвору усередині шахти і шланга. Чим воно більше, тим легше буде «тягнутися» кальян. Краще, якщо модель має одну трубку, в цьому випадку забезпечується оптимальна герметичність. Чаші виготовляють з глини та кераміки. Найкращими характеристиками відрізняється ємність з глини, в ній тютюн рівномірно нагрівається, не перегорає. Кальян повинен бути повністю герметичним. Всі гумові елементи і з’єднання не повинні пропускати повітря з колби. Вибирайте виріб правильно, і курите кальян з задоволенням.