Як вибрати хостинг

2-3-2019

Как выбрать хостинг
Звичайно, приємно, якщо хостинг обійдеться вам в 2 долари. Але вартість розміщення ваших сайтів краще порівнювати вже після того, як ви підібрали варіанти хостингу необхідним параметрам.
Також хочемо вам порекомендувати www.tophosting.in.ua
Це не тільки розмір пам’яті (аналогія вінчестера в комп’ютері). Це ще кількість ядер, характеристики цієї пам’яті (SSD) і розміщення на виділеному сервері або «по сусідству» з іншими проектами. В цілому саме поєднання всіх цих параметрів характеризує продуктивність серверів хостингу – а це у свою чергу, впливає на швидкість роботи вашого сайту, час завантаження сторінок, навіть на швидкість обміну з 1С.
Як правило, дешевий хостинг – це так званий shared — Хостинг, коли на одному сервері розміщується відразу багато проектів різних клієнтів. У цьому випадку, якщо на одному з проектів дуже висока навантаження, то проблеми спостерігається на всіх «сусідніх» сайту. Сервер VPS/ VDS для сайту забезпечує гарантовані потужності, так як у вашого інтернет — магазину не буде таких «сусідів».
Але коли трапиться непередбачена ситуація, ви будете дуже раді цим «дрібницям».
Ви ж плануєте розвивати свій інтернет — магазин, нарощувати обсяги продажів, просуватися по різних каналах, залучати нових відвідувачів і клієнтів. Разом з ростом бізнесу зростатимуть і потреби вашого сайту: більше пам’ять, більше функцій, більше навантаження. Завдяки гнучким налаштувань ви можете легко керувати своїми серверами.
Які ж висновки можна зробити в підсумку.
Якщо у вас великий популярний інтернет — магазин або ви плануєте активний його розвиток, вам варто задуматися про оренду виділеного сервера.
Якщо у вас інтернет — магазин розроблено на CMS 1С — Бітрікс: Управління сайтом» і при цьому ще налаштована інтеграція цін і залишків з 1С, вам просто необхідний швидкий 1C Бітрікс сервер, оптимізований для роботи саме цих продуктів.
Обов’язково вивчайте додаткові послуги та бонуси, які надає хостер.
Ціну на хостинг варто порівнювати тільки після того, як ви підібрали варіанти хостингу з більш — менш ідентичними характеристиками.