Як вибрати інтернет

12-17-2018

Как выбрать интернет
Багато людей сьогодні вважають за краще жити за містом. Одні бажають бути ближче до природи, інші – позбутися від шуму і суєти, пробок на дорогах і натовпів на вулицях. Можливість працювати віддалено, сидячи у своїй «хатинці», за комп’ютером, дозволяють сучасній людині вести такий «відокремлений» спосіб життя. Однак постає питання про Інтернеті, доступ до нього, його швидкості та якісному сигналі.
Також хочемо вам порекомендувати https://megasimka.ru/безлимитный-интернет-ростелеком/
Сьогодні кращим способом «видобутку» Інтернету за містом є бездротова технологія 3G, з використанням стандарту Wi-Fi. Оскільки немає необхідності тягнути лінію до будинку споживача, істотно знизилися розцінки за доступ і користування високошвидкісним 3G Інтернетом. Саме тому в даний час 3G мережі в Україні отримали свою максимально поширення. Цьому сприяє і широке покриття від багатьох операторів мобільного зв’язку. А, якщо для посилення сигналу поставити антену 3G, то можна насолоджуватися приємною роботою, переглядами онлайн фільмів, онлайн-іграми, музикою і іншими перевагами Інтернету практично в будь-якій точці України.
Бездротовий високошвидкісний (до 14,7 Мбіт/с) Інтернет 3G надають сьогодні CDMA-оператори по всій території України, навіть далеко від міста (в селі, в автомобілі, на дачі). Щоб здійснити підключення, треба тільки вибрати CDMA оператора, придбати 3G модем або роутер і, можливо, додати 3G антену з хорошим коефіцієнтом посилення.
На питання, якого оператора вибрати, кожен відповідає сам собі в залежності від власних цілей, бюджету, місцевості, де потрібно підключення до мережі.Якщо говорити про покриття – одному з найважливіших чинників якісного сигналу, найбільшу 3G покриття в Україні забезпечує CDMA оператор Інтертелеком.
Наш інженер вже обробляє ваш запит передзвонить Вам протягом 5 хвилин. Поставить ряд уточнюючих питань (постарайтеся відповісти максимально докладно, від цього залежить результат, який Ви отримаєте) і визначить кращого 4G/3G оператора за допомогою аналізу карт покриття. На основі цієї інформації Ви отримаєте пропозицію з повністю готовим рішенням для виконання Ваших завдань.