Як вибрати клініку

1-11-2019

Как выбрать клинику
Порада 1. Уважно вивчіть сайт клініки. Спробуйте набрати в рядку пошуку назву будь-якої відомої вам ізраїльської клініки — і ви побачите безліч сайтів-близнюків. На кожному з них вас будуть переконувати, що ви потрапили на справжній офіційний сайт клініки. Однак творці більшості таких сайтів — приватні особи, які не мають ліцензії на надання медичних послуг, ні клініки, ні навіть офісу.
Також хочемо вам порекомендувати header bidding
Порада 2. Отримайте комерційні пропозиції з кількох клінік. Комерційна пропозиція — це ваша індивідуальна програма лікування. У ній повинні бути перераховані всі лікувальні та діагностичні процедури і зазначена їх вартість. Зазвичай поважають себе клініки надають таку програму безкоштовно, і її отримання не накладає на пацієнта ніяких зобов’язань. Відсутність офіційного комерційної пропозиції і заміна його усною домовленістю — привід відмовитися від послуг клініки.
Зазначаються в комерційному реченні прізвища і посади лікарів, які будуть вас лікувати? Якщо прізвища фахівців не вказані, велика ймовірність, що ви потрапите до звичайних чергових лікарів, інтернів або стажистам — в тому числі недавно приїхали в Ізраїль з Росії або іншої країни пострадянського простору. Якщо вказані прізвища лікарів, обов’язково ознайомтеся з відгуками пацієнтів про цих фахівцях, з їх резюме та списками наукових робіт (зробити це можна, наприклад, на сайті https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed). Переконайтеся, що лікар, лікування у якого вам пропонують, спеціалізується саме на вашій медичній проблемі.
Чи потрібна передоплата? Навіть якщо вас будуть переконувати в тому, що «в Ізраїлі всі клініки працюють за передоплатою» — не вірте! Є чимало ізраїльських клінік, в яких оплата відбувається по мірі отримання процедур і консультацій. У цьому випадку, якщо вас не задовольнить якість медичних послуг, ви завжди зможете звернутися в інше місце.
Де і як буде відбуватися оплата лікування? Поки ви не приїдете в Ізраїль, вам можуть обіцяти що завгодно. Але якщо вже в Ізраїлі вам пропонують оплатити лікування не в клініці, а на «нейтральній території» — наприклад, в лобі готелю або в кафе — негайно шукайте інше місце лікування! Це майже напевно означає, що ви потрапили в руки дрібних посередників, а то й відвертих шахраїв.