ЯК ВИБРАТИ КЛІНІНГОВУ КОМПАНІЮ

3-22-2018

Перед тим як вирушати на пошуки підходящої клінінгової компанії в інтернет або за рекомендаціями знайомих, потрібно визначитися, який тип робіт необхідний.
Для підтримуючої прибирання в квартирі або скромному офісі можна скористатися послугами невеликої компанії. Зазвичай такими фірмами пропонується стандартний набір послуг.Якщо Ви шукаете клінінгову компанію, то рекомендую перейти по ссылке , тут найвища якість прибирання приміщень та доступні ціни

комплексне прибирання;
миття вікон, скляних поверхонь, вітражів;
механічна чистка м’яких меблів, килимів;
полірування підлоги;
миття посуду;
прибирання після ремонту.
Важливо пам’ятати, що при зверненні в невелику компанію або до новачка на ринку клінінгових послуг якісний результат не завжди гарантований. Відсутність досвіду, невміння організувати персональний підхід, незнання специфіки сучасних чистячих засобів – досить серйозні фактори ризику.

У великих компаній більш широкий спектр послуг. Крім стандартної прибирання, клієнтам пропонують:

миття вікон та чистка фасадів;
вивіз сміття, а взимку і снігу;
прибирання прилеглої території;
післябудівне прибирання.
послуги промислових альпіністів і багато інші.
Зазвичай персонал цих компаній працює як в будні, так і у вихідні дні, а при необхідності і в нічний час.

На що звернути увагу
Знайомство з компанією зазвичай починається з сайту: оформлення, детальна інформація про послуги і ціни – перше, що привертає увагу. Добре, якщо на сайті є список серйозних організацій, з якими співпрацює компанія – це гарантія відповідальності фірми.

При спілкуванні з менеджером потрібно пам’ятати про те, що досвідчені працівники з’ясовують всі деталі майбутньої роботи до її початку, а потім згадують їх у договорі. Без цього документа ризик отримати неякісну послугу зростає в кілька разів. Незайвим буде перевірити і наявність пункту про відшкодування можливого збитку, нанесеного в процесі прибирання. Якщо він включений у договір – це ще одне свідчення того, що фірма несе відповідальність за результати своєї роботи.