Як вибрати комп’ютер.

1-10-2019

Як вибрати комп’ютер.

Далеко не завжди старий комп’ютер – це пристрій, не варте уваги. Сучасні моделі виготовляються з достатнім запасом міцності і можливий термін роботи може досягати десяти років. Тому, купівля бу комп’ютерів при правильному і грамотному підході це гарантія придбання пристрою високої якості за більш низьку вартість. Вибирати краще модель відомих виробників, мають великий термін гарантії. Насамперед, вибір бу комп’ютера, починається з огляду зовнішнього вигляду техніки, на наявність механічних пошкоджень, цілісність корпусу та відсутність значних видимих дефектів. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі детское компьютерное кресло.
Чистий акуратний корпус зовні і порядок всередині – говорить про те, що техніка експлуатувалася дбайливо і може прослужити ще довго. При включенні пристрій не повинно видавати сторонніх шумів, обов’язково наявність робочого вентилятора, що виключає перегрів при роботі. Роз’єми і порти хорошої техніки не мають тріщин і поломок, при наявності такого недоліку можна припустити, що комп’ютер падав, що вже гарантує приховані дефекти всередині пристрою.
Перевірити роботу всіх роз’ємів можна за допомогою флешки – її присутність має відображатися на екрані у вкладці – «мій комп’ютер». Це особливо важливо, якщо ви будете знати, як перевірити комп’ютер при покупці з рук. Клавіатура не має западати і залипати – курсор повинен переміщатися по всьому екрану. Особливо важливо якість екрану, якщо на ньому відсутні гумові заглушки – це може говорити про заміну оригінального екрана на інший.