Як вибрати кредит

Как выбрать  кредит

Також хочемо вам порекомендувати взять кредит быстро
Найвідомішим банком в останні два століття був і залишається Ощадбанк. Для багатьох клієнтів він є єдиним справжнім установою, якій можна довіряти, що і роблять майже 70 млн росіян, що мають в цій організації свої рахунки. Дійсно, банк пропонує багато кредитних програм на вигідних умовах. Але все це не означає відсутність альтернативи. У вас є можливість вибору майже з 700 банків, розташованих на території нашої країни.
Деякі люди бояться оформляти кредит в приватному банку, оскільки побоюються можливих проблем у разі його банкрутства. Насправді це стереотип, від якого треба позбавлятися. По-перше, випадки закриття банків в останні роки рідкісні. По-друге, від закриття за певних обставин не застрахований і Ощадбанк. По-третє, при закритті банку він не має права вимагати достроково повернути виданий споживчий кредит. По-четверте, при банкрутстві зобов’язання позичальника переходять іншому банку. По-п’яте, умови кредиту не змінюються.

Ряд клієнтів вибирають банк за принципом його присутності в місті проживання або поблизу від будинку/роботи. Якщо відділення фінансової організації розташоване далеко від ваших маршрутів, то це може викликати певні незручності. Наприклад, якщо ви оформили кредит готівкою, то більшу суму небезпечно везти з банку додому або в магазин. До того ж доведеться щомісяця повертати гроші, що багато роблять через касу.
При виборі кредитної схеми звертайте увагу на наступні умови:

схема погашення кредиту (класична / ануїтетна) — від цього фактора залежить як Ви будете гасити кредит: щомісячно зменшуючи суму виплат або рівними частинами протягом всього періоду кредитування;
одноразова комісійна винагорода банку — від цього залежить скільки Ви заплатите за отримання кредиту в перший місяць;
щомісячна комісійна винагорода банку-від цього залежить на скільки збільшаться ваші щомісячні виплати банку, тому що комісійна винагорода береться крім відсотків;
відсоток власного початкового внеску — від цього залежить яку мінімальну суму Ви повинні мати, щоб отримати кредит;
Ваш щомісячний підтверджений дохід-від цього залежить яку максимальну суму ви зможете отримати.
Не поспішайте отримувати кредит. Виберіть 10-15 найбільш надійних фінансових установ (за офіційними даними), що надають кредитні послуги у Вашій країні. Порівняйте кредитні програми в даних установах. Виберіть найбільш прийнятні для Вас програми. Зробіть розрахунок для обраних банків і їх програм в різних валютах і різних схемах погашення кредиту. І на підставі цих даних приймайте обгрунтоване рішення.