Як вибрати квартиру

12-18-2018

Как выбрать квартиру
По-перше, як це не банально, визначитеся з бюджетом. Дуже часто ми забуваємо про різницю : які засоби є реально, а які можна зайняти. Даний рада актуальна ще і в плані вибору банківської позики, іпотеки, якщо такий знадобиться. Вирішуючи питання коштів, визначитеся, скільки ви реально готові віддати за квартиру, в якій будете жити, і яку будете облаштовувати. Також вирішіть для себе, на скільки років ви готові взяти іпотеку, і наскільки у цій зв’язку надійна ваша робота.
Також хочемо вам порекомендувати http://advokat-bti.com.ua/services/uzakonit-pereplanirovku-kvartiry/
При виборі квартири слід приділити особливу увагу юридичній чистоті. Якщо це новобудова, перевірити документи в юриста з нерухомості на предмет законності схеми інвестування. Якщо вторинний ринок вивчити історію та судові справи. Краще витратити трохи грошей на юриста, ніж потрапити на аферистів і залишитися без права власності.
Деякі продавці свідомо завищують ціни, мотивуючи це тим, що «продають квадратні метри». Хоча якраз за законами логіки вони повинні коштувати дешевше. Продаж квадратних метрів актуальна в столиці або великих містах. У містах поменше вам продають житло. Вся справа в тому, що у великих містах ліквідність житла висока, що і призводить до того, що вважається, в основному, її розмір. Ліквідність у маленьких містах низька, тобто, купуючи, ви не інвестуєте, а просто купуєте власність.
Ще один мотив завищення цін – це бажання створити ілюзію торгу. Продаючи на 10% вище тієї вартості, яку продавець хоче отримати, він переконує покупця, що готовий йти на поступки, як би зобов’язуючи його, розташовуючи до себе. Тоді покупець відчуває, що йому невимовно пощастило, і варто віддати менші гроші за квартиру, яка коштувала, нібито, дорожче.
Якщо ви серйозно налаштовані придбати квартиру за її ринкової вартості, то вам необхідно кликати оцінювача. Звичайно, за його послуги теж доведеться заплатити. Але часто саме оцінювач може вирішити спір між покупцем і продавцем конкретної квартири, які не можуть досягти взаєморозуміння.
Повертаючись до питання ліквідності – саме він може зіграти вам на руку, якщо ви збираєтеся жити в квартирі все життя, а знизити ціну при покупці хочете. Мотивуйте необхідність знижки тим, що потім ви не продасте квартиру, так як місто або район міста нерозвинені.
У будь-якому разі, саме споживач вирішує, чи буде здійснена операція. Тому розглядайте ретельно запропоновані варіанти. Як ні сумно, але вдала угода більше залежить від ваших матеріальних можливостей, ніж від навичок парламентера. Останні актуальні при покупці бюджетного житла, що для першої власної квартири – найбільш підходящий варіант.