Як вибрати квартиру

12-18-2018

Как выбрать квартиру
Зверніть увагу на співвідношення загальної та житлової площі квартири. При купівлі доведеться платити за загальний метраж, але ви будете користуватися тільки житловими приміщеннями. Простір в квартирі має бути організовано з користю — невелика загальна площа, але при цьому просторі кімнати, — коментує директор з маркетингу ТОВ «СПК Компанія «Федорченко» Віталій Авраменко. — Ось хороший приклад: кухня — мінімум 10 «квадратів», зал — 18-19, спальня — 12-14. Мінімум допоміжних приміщень, один балкон, який виходить з кухні. І квадратура невелика, і житлової площі достатньо. Ми намагаємося, щоб однокімнатні квартири по площі було не більше 40 кв.
Також хочемо вам порекомендувати http://advokat-bti.com.ua/services/uzakonit-pereplanirovku-kvartiry/
З переплануванням немає ніяких проблем. На стадії будівництва ми можемо врахувати будь-які побажання клієнта. Можна перенести стіну, об’єднати кілька квартир або кімнат. Додаткових витрат покупець практично не несе. При цьому фахівці нашого проектного інституту допоможуть намалювати план майбутньої квартири і разом з клієнтом визначитися з варіантом перепланування», — говорить Віталій Авраменко.
Поцікавтеся, чи має забудовник право на виготовлення технічного паспорта вашої квартири і може самостійно проводити технічну інвентаризацію. Якщо така можливість є, ви вибрали правильну компанію. Забудовник самостійно оформляє документи на квартиру, що позбавляє вас від необхідності фіксувати перепланування у численних інстанціях, платити за технічний паспорт і оформлення інших паперів.
Якщо використаний якісний цегла, будинок і без зовнішньої обробки буде чудово виглядати і добре зберігати тепло. Штукатурка зовні потрібна тоді, коли використовується цеглу низької якості. Але через 2-3 роки вона почне обсипатися. Ремонт фасаду виллється в кругленьку суму. Не думаю, що у жеку або мешканців з’явиться бажання оновлювати штукатурку», — пояснює Віталій Авраменко.
Відвідайте будівельний майданчик, подивіться, як працює бригада. Зайдіть в свою майбутню квартиру і зверніть увагу, наскільки в ній міцні стіни і перегородки, плити перекриття. Ознайомтеся з проектною документацією на квартиру. Таким чином, на етапі будівництва ви зможете проконтролювати, щоб у вашій квартирі все було зроблено на совість.