Як вибрати лендінгем

Как выбрать лендинг
Лендінгем або багатосторінковий сайт, який ефективніше. І що краще для вашого бізнесу спробуємо розібратися.
Також хочемо вам порекомендувати заказать лендинг в киеве
Як на звичайному сайті по вкладках не походиш, посилання не покликаешь, всі змістовно, ясно, зрозуміло і на одній сторінці.
Для звичайної людини, яка не розбирається в термінах, що сайт сторінка, це одне і те ж.
Велика помилка, коли власники організацій створюють для свого бізнесу такі сторінки і чекають від них продажів.
Мета сайту залучити і зацікавити, отримати контакти, далі робота вашого менеджера. Буває, що і з лэндингов йдуть продажі, ну це коли людина шукає цілеспрямовано ваш товар. Для цього на сайті повинен бути унікальний продукт і цікава ціна, реальна вигода для клієнта, коли людина не роздумуючи оформляє покупку. Давайте розглянемо різницю між лэндингом і звичайним сайтом, розберемо всі тонкощі за і проти і потрібно зрозуміти, який же сайт потрібний саме Вашому бізнесу.
Інформація про продукт або послуги представлена коротко.
Менший відсоток конверсій з відвідувача в контакт, якщо не ставити додатковий віджет онлайн консультанта або зворотній дзвінок.
Дає базові знання про поведінку людей на сайті.
Якщо ви працюєте в сфері ПОСЛУГИ і їх не безліч, то односторінковий сайт, це те що вам потрібно. У цьому рішення є ще одна перевага, ми можемо залучати різних людей, на цільові сторінки. Мала кількість товару не буде привабливим, і мотивувати відвідувачів до здійснення замовлення. У цьому випадку ідеальним варіантом буде і наявність сайту, і лэндинг пейдж, тому що вони вирішують різні питання, які виникають у клієнта.
Така практика досить часто зустрічається, найкраща послідовність це трафік нових відвідувачів через посадочні форми, наприклад, отримати доступ до перегляду товару, що люди в цьому випадку після заповнення форми попадають в каталог магазину, відповідно отримуємо дані про клієнта, які в подальшому ми зможемо при продажу або е — майл маркетингу.
Вам потрібно швидко створити і запустити сайт і отримувати заявки вже завтра. Вам потрібен сайт, який викликає інтерес у потенційних клієнтів і буде мотивувати їх залишити вам контактні дані, які передаються менеджеру для обробки. Односторінковий лендінгем підходить для будь-якого бізнесу, якщо правильно оцінити і поставити завдання перед розробкою, єдине, що ви повинні зрозуміти і врахувати на які питання ваших клієнтів він буде відповідати.