Як вибрати мансардну дах

1-13-2019

Как выбрать мансардную крышу
Яку форму і вигляд даху вибрати.
Токож хочемо вам порекомендувати мансардная крыша
Яку форму і вигляд даху вибрати. Але при виборі архітектури та дизайну будинку слід пам’ятати про багатьох факторах, які в подальшому можуть обернутися для Вас не в кращу сторону. До головних факторів можна віднести надійність майбутньої будівлі (багато проектів тільки на «обкладинці» здаються привабливими, а в подальшому створять масу неприємностей) і, звичайно ж, економічна доцільність.
Почнемо, мабуть, з самого поширеного виду — двосхилий або щипцеві дах.
Такий дах найбільш приваблива з точки зору надійності та економічної вигоди. До того ж з такою «кришею» без особливих труднощів можна зробити житлову мансарду.
Але наскільки вона приваблива, впишеться у Ваші архітектурні задуми, вирішувати виключно Вам. Варіацій двосхилого даху маса: ламана дах або багатощипцовий.
На фото зображено варіант із застосуванням гнучкої черепиці. Наступною за популярністю дахом є вальмовий (або шатровий, що складається з рівних трикутників). Цей вид також відмінно підходить для мансардного поверху. Вальмовий дах по максимуму захищена від впливу атмосферних опадів і вітру, тому в мансарді буде дуже тепло і затишно. Але найчастіше в будинках з такою дахом мансардні поверхи не роблять, оскільки у вальми є істотний мінус — відсутність освітлення. В якості покрівлі раціональніше використовувати в першу чергу гнучку черепицю, оскільки дане покриття буде практично «безвідходним», а значить найбільш вигідним. На малюнку зображено приклад з використанням керамічної покрівлі, яка далеко не кожному «по кишені». Дахи з використанням очеретяної покрівлі. До таких покрівельним покриттям можна також віднести сланець і дерев’яні покрівлі. Попит на ці матеріали легко пояснити — натурально, а значить екологічно чисто. Як Ви помітили, варіантів безліч. Але слід пам’ятати: «коробка» приватного будинку може бути будь-який, тільки дах здатна висловити Вашу індивідуальність. Наостанок кілька фотографій з оригінальним дизайном будівель, де дах грає, мабуть, не найголовнішу роль.
А також дивіться попередню статтю, присвячену самим оригінальним будівель в світі.