Як вибрати Microsoft Outlook 2019

Как выбрать Microsoft Outlook 2019
В Outlook 2016 можна заощадити час завдяки швидкому вкладення в повідомлення недавно використаних документів за допомогою кнопки на стрічці. При вкладенні файлів з OneDrive, OneDrive для бізнесу або SharePoint ви можете відкривати до них доступ тільки на перегляд або ж надавати отримувачам дозволу на редагування, що полегшує спільну роботу над єдиною копією.
Також хочемо вам порекомендувати https://www.softkey.ua/catalog/office/microsoft-ou
Якщо у вас є міжнародний адресу електронної пошти, ви можете налаштувати його для роботи зі всіма функціями і можливостями Outlook 2016. На момент випуску Outlook 2016 Office 365 не підтримується можливість створення міжнародних адрес. Однак користувачі Office 365 можуть відправляти пошту на такі адреси і отримувати її з них. При роботі з функцією EAI рекомендується використовувати файли даних Outlook (PST і OST) у форматі Юнікод.
Помічник дозволяє швидко знаходити можливості і розділи довідки і економить час, який зазвичай витрачається на пошук певної функції на стрічці. Почніть вводити те, що ви шукаєте, у полі Що ви хочете зробити? у верхній частині стрічки, і відразу ж з’являться результати. Кожне натискання клавіші уточнює результати, тому ви можете вибрати те, що шукаєте, як тільки воно з’явиться. Ви також можете прочитати розділ довідки про можливості, яку ви шукаєте, якщо вам необхідна додаткова інформація.
Функція «Термінові» дозволяє переміщувати повідомлення з низьким пріоритетом з папки «Вхідні», щоб вам було простіше знаходити важливі листи. Вона аналізує вашу електронну пошту і на підставі цього визначає повідомлення, які навряд чи вас зацікавлять. Такі повідомлення вона автоматично переміщує в папку «Термінові», щоб ви могли переглянути їх пізніше.
Корпорація Microsoft розробляє і випускає широкий спектр програмних продуктів. В їх число входять настільні і мережні операційні системи, серверні додатки для клієнт-серверних середовищ, настільні бізнес-додатки і офісні додатки для користувачів, інтерактивні програми та ігри, засоби для роботи в мережі інтернет та інструменти розробки.