Як вибрати отопластические матеріали

1-12-2019

Как выбрать отопластические материалы
Колір реставрації повинен збігатися за тону з препарируемым зубом, сусідніми зубами і зубами — антагоністами.
Токож хочемо вам порекомендувати отопластичні матеріали
При значній зміні кольору некротизованного дентину підбір колірних відтінків пломбувального матеріалу проводять після етапу некротомии, але до етапу накладення коффердаму.
Оптимальний фон – сірий (наприклад, фірма «Heraeus Kulzer» випускає спеціальні сірі пластини «Pensler Shields»).
У сумнівних випадках краще брати більш темний відтінок, т. зазначено, що светоотверждаемые пломбувальні матеріали кілька світлішають через добу після пломбування. Як правило, в комплект матеріалу входять власні забарвлення матеріалу, найбільш повно відображають її гаму.
Важливим моментом цветоопределения є визначення прозорості (прозорі, напівпрозорі і непрозорі зуби).
Двох ступенів опаковості: емаль (Enamel) дентин (Dentin, Opaque).
Трьох ступенів опаковості: емаль (Enamel) дентин (Dentin, Opaque), ріжучий край (Incicial).
Перевірка оклюзійних контактів (взаємовідносин) – оклюзійна або копіювальний папір.
Препарування під світлотвердіючий композиційний матеріал має свої особливості. Властивості цих матеріалів (здатність утворювати микромеханическую зв’язок з емаллю і дентином, високий естетичний ефект та ін ) дають можливість говорити не тільки про пломбуванні каріозних порожнин, але і реставрації та реконструкції зубів. Принципи препарування при роботі з композитами світлового затвердіння значно відрізняються від принципів препарування за Блеком. Це пов’язано зі здатністю адгезивних систем композиційних матеріалів забезпечувати достатню хімічну адгезію до тканин зуба.
Відсутність некротизованного і пігментованого дентину.
Відсутність декальценированной емалі, так як вона дає ефект «крейдяного плями». Фальц слід виконувати фінішними борами з червоною смугою (жовтою смугою). При дуже слабкому тиску і обов’язковому водяному охолодженні. Найбільш зручні для цієї мети конусоподібні бори (голковидний, конічний або пламевидной форми). Фальц на жувальних порожнинах слід виконувати під меншим кутом для звуження лінії фальца. Поперечний або близький до цього зріз емалевих призм. Необхідно для створення мікрошорсткості, завдяки чому утворюється міцне механічне з’єднання адгезивних бондів з емаллю, в наслідок ретенції.
Для збільшення площі контакту композиту з тканинами зуба.
Для маскування кордону між тканинами зуба і пломбувальним матеріалом.
Для видалення пелликулы по периметру порожнини. Студопедия не є автором матеріалів, які розміщені.