Як вибрати пальто

1-12-2019

Как выбрать пальто
Третя вагітність Кейт Міддлтон знову випадає на холодну пору року. Як і для будь-якої вагітної, для Кейт актуальним був (і є) питання верхнього одягу: що надіти, щоб не замерзнути і щоб не порушити протокол. Любов герцогині до цього предмету гардероба зрозуміла: саме пальто найкращим чином відповідає завданням елегантного гардеробу. Крім того, Кейт належить до того невеликого числа жінок, чия вагітність, навіть на пізніх термінах, не відразу впадає в очі. Ця верхній одяг допомагає їй і в цьому зайвий раз приховуючи від сторонніх поглядів цікаве положення.
Токож хочемо вам порекомендувати купить пальто
І в першу, і в другу вагітність Кейт неодноразово вибирала для своїх виходів саме пальто: прямі, кокони, бушлати… Особливо улюблені Кейт одягала двічі — по разу на кожну вагітність. Відрізняються тільки капелюхи на голові: одна широка, інша — витягнута. Якихось особливих рекомендацій підбору, швидше за все, немає. Зрозуміло, що для вашого ж комфорту воно повинно бути злегка збільшеним в талії, однак цим якістю володіють практично всі правильні варіанти цієї верхнього одягу. Звертайте увагу на товщину і фактуру тканини: стилісти радять дівчатам в положенні вибирати досить щільні, адже саме вони зможуть гарно прилягати до вашій фігурі. Що стосується ритмічних принтів начебто клітини, то вона не повинна бути дуже дрібної: така оптична ілюзія візуально збільшить вас в розмірах. Те ж правило діє і щодо принтів, а ще вони не повинні розташовуватися в нижній частині виробу (так вони тільки обтяжать вашу фігуру). Кейт Міддлтон, наприклад, так і взагалі практично завжди вибирає монохромні варіанти (леопардове плаття — пальто вище — лише виняток, який підтверджує правило) — і завжди виглядає з воістину королівським шармом. Ну і найголовніше правило — це здоровий глузд. Вам, перш за все, в пальто повинно тепло і зручно, адже коли комфортно мамі — комфортно і малюкові.
Принц Вільям і Кейт Міддлтон на параді на честь Дня святого Патріка. Коштовності герцогині: улюблені ювелірні бренди Кейт Міддлтон. Третій зайвий: чому вагітність Кейт Міддлтон – погана новина для Терези Мей. У модному положенні: дві вагітності герцогині Кембриджської (порівняємо.
Будь-яке відтворення матеріалів сайту без дозволу редакції забороняється.