Як вибрати папір для принтера?

9-29-2017

Вибрати якісний папір для принтера важко саме тому, що в даний час на ринку представлений дуже різноманітний її асортимент. Багатий вибір паперу для принтерів можна знайти і в інтернет-магазині «Офисомания». А щоб ви не заблукали» в цьому лісі пропозицій, ми розповімо про основні характеристики паперу, згідно з якими ви зможете підібрати потрібний вам продукт. пропоную штампы и печати

Щільність.

Важливе значення має щільність паперу, особливо при використанні її на струменевих принтерах. Це пов’язано з тим, що струменевий принтер (особливо, кольоровий) здійснює фарбування нерівномірно, тому на тонкому папері фарби при друці можуть «поплисти», а зображення буде нечітким.
Матричні принтери можна віднести до категорії найменш «примхливої» оргтехніки: підбір паперу для них не викликає особливих проблем. Однак і в цьому випадку значна щільність послужить гарантією більш високої якості друку.
Що стосується лазерних принтерів, то вони вимагає паперу щільністю від 80 і вище. Недарма багато компаній — виробники оргтехніки — пропонують користувачам купувати папір, розроблену саме для їх офісної техніки. Така папір (особливо для лазерних принтерів) володіє оптимальними характеристиками, що дозволяє істотно продовжити термін експлуатації оргтехніки.
Так, компанія XEROX рекомендує купувати папір свого виробництва. В інтернет-магазині «Офисомания» ви можете знайти як недорогу папір цієї фірми — Xerox Office, так і папір класу люкс Xerox Premier.
Незважаючи на високу щільність, ці типи паперу мають різну ціну. І пов’язана вона з наступною характеристикою: білизною.

Білизна.

Якість надрукованого документа визначається не тільки акуратністю оформлення і відсутністю помилок, але і якістю паперу для принтера. Погодьтеся, комерційну пропозицію на щільному білому папері виглядає зовсім інакше, ніж на шероховатом, отливающем жовтизною листку. Тому важливо вибирати папір для офісу з відсотком білизни, починаючи від 95%. Тільки тоді ви можете бути впевнені, що отримаєте «на виході» дійсно акуратний діловий документ, який буде чудово виглядати і відповідати діловому статусу вашої компанії.
Для друку найбільш відповідальних документів одним з оптимальних варіантів буде папір марки Maestro, білизна якої становить від 96% і вище (наприклад, Maestro Special). Важливо відзначити, що відмінна якість цього сорту паперу поєднується з розумною ціною.

Папір для особливих випадків.

Для друку комерційних пропозицій, брошур, листівок і рекламних буклетів в умовах офісу нерідко потрібно кольоровий папір для принтера. Для кольорового паперу «працюють» ті ж правила при виборі сорту, що і для звичайної.