Як вибрати планшетний комп’ютер

1-23-2019

Как выбрать планшетный компьютер
При виборі планшета треба орієнтуватися не тільки на ціну і технічні особливості, але і для чого ви його купуєте. Використовую пристрій лише як електронну книгу, для доступу в інтернет або особистих записів, то не варто купувати дорогий багатофункціональний гаджет.
Також хочемо вам порекомендувати планшетный компьютер
Так як же вибирати планшет. Діагональ екрану одна з найбільш важливих деталей для такого роду пристроїв. Сучасні планшетні комп’ютери мають розмір від 5 до 13 дюймів в діагоналі. Плюс мінус в залежності від обраної моделі і фірми. Чим менший екран, тим дешевше і гаджет. Якщо у вас обмежені фінанси, то доведеться трохи обмежити себе і у зручності. Хоча більшості людей цілком вистачає і таких розмірів робочої поверхні. Але не тільки розмір визначає якість картинки. Резистивні екрани чутливі до натиснення, а ємнісні до торкання. Ось власне і всі відмінності між ними. Але якщо ви вже звикли до одного типу, перехід на інший може викликати деякі незручності в перші дні користування. Саме ємнісні типи дисплеїв підтримують функцію мультитач. Ця функція дозволяє задіяти одразу кілька торкань. Вбудована пам’ять задіюється під ОС і установку програмного забезпечення і зберігання особистих даних.
Зараз практично всі моделі планшетів мають можливість розширення пам’яті. Треба лише звернути увагу який максимальний розмір підтримуваних карт.
Серед ОС для планшетів є три основних конкурента Apple iOS, Android і Windows Phone. Комп’ютерна техніка від фірми Apple відрізняється більш високою вартістю і такою ж якістю. А найдоступніші планшети працюють під управлінням ОС Android, ця операційна система популярна серед мобільних гаджетів завдяки великій кількості безкоштовних і умовно-безкоштовних програм та ігор, а й своїм відкритим кодом.
Андроїда можна зліпити точну копію будь-якої іншої ОС. Тому він і лідирує на ринку мобільних пристроїв і гаджетів.
Однак головним недоліком це ОС, як і раніше залишається брак безкоштовних додатків.
Тому якщо хочете використовувати планшет як багатофункціональний гаджет, Windows Phone вам не підійде.
Вбудований акумулятор розрахований на роботу від 2 до 14 годин. Якщо потрібен планшет в основному для подорожей або відряджень, краще вибирайте моделі з максимальним запасом енергії.
Або просто купіть декілька акумуляторів для своєї моделі. Всі моделі планшетних комп’ютерів підтримують підключення до мереж wi — fi.
Для швидкого інтернету, краще вибирати планшети з підтримкою 3G або 4G.
Чи є сенс купувати дитячий планшетний комп’ютер.
З якою операційною системою краще купити планшет.