Як вибрати планшетний комп’ютер

1-23-2019

Как выбрать планшетный компьютер
Почнемо з виробників цих пристроїв. Основними виробниками є компанії Apple, Samsung, Asus, Wexler, PocketBook і т.
Також хочемо вам порекомендувати планшетный компьютер
На даний момент, найбільш популярними планшетами є iPad від Apple, і Samsung Galaxy Note від Samsung. Неважко здогадатися, що ці планшети найдорожчі, але є й більш дешеві.
Планшет iPad Retina напевно є найпопулярнішим на даний момент. Важливо зазначити, що ця операційна система є тільки на продуктах Apple. Цей планшет відразу виділяється на тлі інших своїм гарним зовнішнім виглядом, зібраним в стилі мінімалізму. Також є wi fi роутер і вхід для micro sim, але це тільки в розширеній версії. Даний планшет теж дуже хороший і його також можна назвати кращим, але це справа смаку. На цьому гаджеті можна робити практично все, починаючи з прослуховування музики закінчуючи малюванням электропером на дисплеї. Встановлена операційна система Android, пам’ять до 64гб. Важливою відмінністю від iPad є те, що планшет Samsung має usb-вхід, що дозволяє пристрою працювати з флеш — накопичувачами.
Розглянемо характеристики ще одного популярного планшета. Вбудована пам’ять 128 гб, що вдвічі перевищує максимальну пам’ять Apple і Samsung. Також можна вставити додаткові карти пам’яті типу microSD, але таку можливість доступна і Samsung. Операційна система Windows 8, це остання операційна система з серії Windows. Крім усього планшет має тилову камеру, Bluetooth, wi fi і хорошу графічну карту GeForce. Середня ціна близько 35 Отже, представлено 3 найбільш популярних і дорогих планшетних комп’ютера. Який же все-таки вибрати. Самим популярним і привабливим є iPad. Основними причинами цього є: Відмінний сенсорний дисплей, який не «лагает» і «висне», слухається найменшого дотику і робить все в точності так, як ви захочете. Топ якісних планшетів за : навіщо платити більше.
Операційна система ios, яка практично не атакується «вірусами». 64гб більш ніж вистачає практично для будь-якої людини, так і більше не треба, адже це планшет, а не ПК. Планшет являє собою не тільки мультимедійний центр, але і дозволяє працювати, а також читати книги. Завдяки програмі ibooks книги розташовані як в книжковій полиці, з цими ілюстраціями і зображеннями оригінальних обкладинок. Гарний корпус в стилі мінімалізму з логотипом компанії Apple.
Що таке може iPad, на що не здатен комп’ютер.
Як отримати безкоштовний доступ до Wi — Fi.