Як вибрати препарат

10-23-2019

Підходи до лікування імпотенції і еректильної дисфункції залежать суто від причин, які ці проблеми спричиняють. Тому перше, з чого потрібно почати це пройти грамотне всебічне обстеження. Це те, чому необхідно приділити пильну увагу і природно запастися терпінням. Хочемо порекомендувати Сиалис

Що стосується лікування, то сучасні методи можна перерахувати по пальцях. Якщо говорити просто, то їх, за великим рахунком всього чотири види:

  1. Фармакологічне лікування. Ліки, що впливають на потенцію, застосовуються як традиційно у вигляді таблеток, капсул, так і у вигляді свічок, які вводяться в сечовипускальний канал і ін’єкцій безпосередньо в статевий член. Варто відзначити, що всі лікарські препарати використовуються тільки перед статевим актом. Це свого роду експрес терапія, яка обмежується часом дії лікарської речовини.
  2. Психотерапевтичне лікування застосовується, якщо імпотенція має психогенну природу. Характерною ознакою цього є відсутність ерекції, скажімо при близькості з дружиною, але абсолютно нормальне функціонування з коханкою.
  3. Лікування основного захворювання, при якому еректильна дисфункція або імпотенція є вторинними. Наприклад, цукровий діабет, ожиріння, порушення в ендокринній системі, що приводить зменшення рівня статевих гормонів, алкоголізм. Так само і з курінням. Багато хто вважає, що внесок цього фактора в порушення статевої функції мізерний. А між тим, лише відмова від куріння може привести до повного відновлення потенції, без додаткових втручань. Прийом деяких лікарських препаратів, також може привести до статевої слабкості. І як ви здогадуєтеся, таких нюансів безліч.
  4. Оперативне лікування (фаллопротезірування)- це метод терапії, який застосовується у випадках незворотних змін судинного компонента (кавернозні тіла статевого члена) та/або пошкодження периферичної іннервації. Хотілося б підкреслити, що імпотенція це одне з багатьох захворювань, для лікування якого, існуючі терапевтичні стратегії є досить ефективними. В даному випадку найбільш складним є лише прийняти рішення звернутися за кваліфікованою медичною допомогою.