Як вибрати ремонт Apple

Как выбрать ремонт Apple
Давно мріяли про новий айфон, але ненавмисне розбили «мрію» про асфальт. Не працює «яблучний» плеєр або зламалася незамінна функція в телефоні. Немає часу і сил збирати на новий пристрій. Ми допоможемо розібратися з проблемою і швидко її усунути.

Також хочемо вам порекомендувати замена материнской платы на iPhone 6 недорого
Відновлення техніки Еппл — наша спеціалізація. Ми беремося за все моделі смартфонів і планшетів. Ми привозимо деталі безпосередньо від виробників запчастин, з яких збираються яблучні девайси, тому в їх якості можна не сумніватися.

Відсутність заплутаних схем постачальників дозволяє уникати цінових накруток: всі комплектуючі та їх заміна у нас доступні кожному клієнту. Ми дорожимо своєю репутацією і стежимо за працездатністю всіх замінних елементів, а наша цінова політика вас напевно приємно здивує. Завдяки використанню запчастин класу ми даємо гарантію на безперебійну роботу замінених деталей на три місяці. Досвід професіоналів дозволяє уникнути неприємних наслідків під час відновлювальних робіт, а повний комплект спеціального обладнання прискорює ремонт будь-якої «яблучної» техніки і робить його безпечним.

і з якихось причин Ви не можете відвідати офіс особисто, ми пропонуємо вам викликати спеціаліста додому. Він приїде з усім набором необхідних інструментів та запчастин та проведе ремонт iPhone і iPad так само швидко, як в майстерні — а ви зможете простежити за якістю роботи.
Позбавте себе від зайвих витрат на придбання нового пристрою — зверніться до нас, і ми полагодимо вашу мобільну техніку, повернувши їй первісний вигляд зовні і зсередини. Вибір ремонтної майстерні на нашому ресурсі, де підібрані найкращі сервісні пропозиції від відомих компаній, – це завжди недорого, швидко і, головне, якісно.