Як вибрати роутер

2-23-2020

Роутери для офісу-це зовсім не ті пристрої, якими ми користуємося в домашніх умовах. Наприклад, в квартирі досить діапазону покриття і швидкості найпростіших маршрутизаторів для будинку, до яких можна підключити всього кілька пристроїв (домашній ПК, смартфон, планшет). Для офісу ж, в якому використовуються десятки стаціонарних комп’ютерів і, крім того, бездротова мережа, цього зовсім не достатньо. Також хочемо порекомендувати купити роутер на сайті https://www.technotrade.com.ua/catalog-659

Звичайно можна встановити кілька репитеров і радіус покриття буде більше, але це не вирішить ситуацію зі швидкістю і стабільністю підключення. Професійний Wi-Fi роутер для бізнесу має достатньо потужності, кількість антен і оперативної пам’яті щоб забезпечити стабільну і хорошу швидкість кожному, навіть якщо підключити 50 пристроїв.

Як вибрати і купити кращий роутер для офісу?
Потужний роутер для офісу повинен забезпечувати до
статнім діапазоном бездротової мережі, безперебійною роботою, швидкістю, безпекою. Крім цих критеріїв перед тим, як купити маршрутизатор для офісу необхідно звернути увагу на додаткові фактори. Зазвичай для роботи потрібно підключення дротових робочих станцій, тоді варто вибрати роутер для офісу мінімум на 10 комп’ютерів з достатньою кількістю наявних LAN-портів.

Беручи до уваги завдання і потреби в офісі маршрутизатор повинен мати можливість підключити пристрій через USB-порт. Це може бути принтер, який буде працювати як мережевий, WEB-камера або інші необхідні девайси. Крім цього, бажано мати можливість при необхідності, підключити додатковий канал зв’язку, такий як 3G або 4G.

Кращі роутери для офісу володіють усіма перерахованими характеристиками, проте в залежності від завдань конкретного робочого місця можна вибрати модель тільки з необхідним функціоналом.