Як вибрати секонд хенд

1-12-2019

Как выбрать секонд хенд
Найкращий час — за півгодини до відкриття магазину в день завозу. Справа в тому, що перекупники, які продають речі з секонду через ОЛХ або свої сторінки в инстаграме, формують чергу. Більше того, вони організовують «клани» і передають один одному замовлення на конкретні речі. Важливо зайти хоча б відразу після них.
Токож хочемо вам порекомендувати купить секонд хенд оптом
Важливо визначитися з конкретною метою — розуміти, що шукати: коротку майку, плаття або джинсові шорти. Після потрібно швидко переглядати ряди з цими речами і брати те, що приблизно підходить за розміром. Можна взяти побільше, а потім відійти в сторону, прибрати непотрібне і піти в примірювальну з трьома — чотирма речами. Після примірки непогано б ще раз пройтися по торговому залу, адже люди, які брали речі одночасно з вами, вже їх повернули. З’являється шанс знайти щось нове.
Найчастіше на одязі з секондів є маленькі, майже непомітні цятки, катишки, дірочки, які в поспіху можна пропустити. Будь-яку річ, потрібно розглянути з усіх боків. Деякі принципово не беруть одяг, яка потребує ремонту. Але є й ті, хто стирає, перешиває речі і не бачить в цьому проблеми. Якщо ви відносите себе до других, то, вибираючи чергові, наприклад, джинси, ви повинні зрозуміти, чи можна їх обрізати або перекроїти.
Новачкам можна зробити кілька пробних «забігів» секонд — хенди. Сенс таких походів в тому, щоб зрозуміти, в якому магазині одягатися було найкомфортніше. А після цих забігів відкрийте шафу і подивіться, які речі були дійсно потрібні, а які краще викинути.
Студентка Лера Косенко одягається в секондах вже п’ять років і вважає себе знавцем у цій справі. Краще приходити в день завозу, але швидко вибирати те, що потрібно, тому що тут найбільше перекупників. Лера ходить в секонд, який на Райдужному, там завезення у вівторок.
Знахідки Лери: лонгслив Louis Vuitton, вінтажні аирмаксы. ua Раніше під Шулявським мостом були цілі розвали секонду. Зараз у занедбаному цеху заводу утворився величезний супермаркет. Тут багато магазинів з різною ціновою політикою.
Розташувався поруч зі станцією метро ринок, зараз все облагородили. Речі лежать на столах, і вони дуже дешеві.
Знахідки Лери: штани Zara, кілька пар «конверов». Перед тим, як йти , краще зайти на їх сайт і вивчити систему ціноутворення.
Гіперпосилання є обов’язковим незалежно від повного або часткового використання матеріалів.
Якщо на фотографії присутня ім’я фотографа (чи інша інформація про фотографа) та/ або вотермарк сайту, їх збереження при використанні фотографій обов’язкова.