Як вибрати систему безпеки

3-4-2021

Скільки коштує купити охоронну систему? про які небезпеки повинна надійно попереджати сигналізація? яким стандартам вона повинна відповідати? дротова або бездротова?

Вибираючи систему безпеки, не слід забувати кілька важливих речей. Хочемо порекомендувати почитати про учет рабочего времени по карточкам на сайті .

1. Термін служби

Купівля системи безпеки-відповідальний вибір. І якщо ви вирішите встановити її, то хочете, щоб вона прослужила вам довгі роки. Не купуйте ширвжиток.

При виборі важливо враховувати термін служби. Обов’язково рекомендуємо купувати охоронну систему від відомого виробника, яка прослужить вам до 15 років. Навпаки-дешевші плануйте міняти їх кожні 2-4 роки. Критерій їх виготовлення-невисока ціна, а не достатній термін служби. Рекомендуємо замовити систему видеонаблюдения на сайті в магазин видеонаблюдения и систем безопасности , тут найкращі системи безпасности .

2. Спостережувані небезпеки

Сучасні системи безпеки дозволяють підключати, крім звичайних датчиків вторгнення (датчик руху, датчик відкриття, датчик розбиття скла і т.д.), інші розширені функції безпеки.

Сигналізація може реагувати на витік води або газу, попереджати вас про задимлення або пожежі. Крім того, всю систему можна налаштувати на відключення електроенергії в разі аварії.

3. Виконання стандартів

Надійність-ключ до систем безпеки. Сигналізація завжди повинна правильно попереджати про небезпеку, але, навпаки, не повинна викликати помилкові спрацьовування. Крім того, це також має бути пристрій, стійкий до виведення з експлуатації порушником.

Необхідна якість забезпечується системами, відповідними стандарту . Правила ділять тривоги по так званому рівню безпеки. Він виражає стійкість системи до подолання порушником. Чим вище рівень, тим довговічніше сигналізація. Всього їх чотири.

Що стосується гарантії правильної роботи обладнання в різних умовах, згаданий стандарт ділить системи безпеки на чотири класи середовища. Вони визначають діапазон температур і вологості, в якому гарантується правильна робота окремих елементів безпеки.

Якщо ви дбаєте про надійне рішення для безпеки, завжди стежте за тим, щоб система безпеки відповідала стандарту.

4. Резервне живлення

Резервне джерело живлення дозволяє підтримувати безперебійну роботу сигналізації навіть у разі відключення електроенергії. Це означає, що приміщення як і раніше захищені навіть у разі збою в електромережі.

Конкретні параметри резервного джерела живлення завжди повинні вибиратися з урахуванням величини енергоспоживання аварійної сигналізації і часу, протягом якого резервне джерело живлення повинен забезпечувати аварійну сигналізацію.

У разі реалізації резервного джерела живлення у вигляді акумулятора добре також враховувати час його підзарядки.

5. Дротова vs. Бездротова система

У обох варіантів є свої плюси і мінуси. Основною перевагою бездротової сигналізації є її проста установка без протягування кабелів. З іншого боку, бездротові сповіщувачі повинні живитися від окремих батарей, які необхідно час від часу міняти. Ще одним недоліком є те, що надійність передачі сигналу від датчика до панелі управління негативно впливає на відстань і особливо перешкоди (зазвичай стіни). Однак так звані підсилювачі сигналу можуть вирішити цю проблему.

Слабкість дротової системи є більш вимоглива установка. Однак він не вимагає заміни батареї і, перш за все, відрізняється більш високою надійністю.

Для існуючих будівель розглядається вибір типу системи безпеки. Для новобудов рекомендуємо розраховувати на дротове підключення.

6. Розширюваність

1 купуючи систему безпеки, варто заздалегідь подумати, скільки детекторів вона зможе контролювати. Вибирайте систему з більшою ємністю. Принаймні, у вас буде запас на випадок, якщо в майбутньому ви вирішите внести зміни в будівлю, що вимагають захисту з великою кількістю детекторів.

Друге значення розширюваності-це можливість доповнити сигналізацію елементами, що дозволяють управляти, наприклад, в’їзними шлагбаумами або воротами, гаражними воротами, опаленням і освітленням.

7. Контроль

За замовчуванням сигнали тривоги управляються з клавіатури або пульта дистанційного керування. Однак ви також можете керувати сьогоднішніми системами через додаток на смартфоні або комп’ютері.

8. Імунітет тварин

Останнє, про що ми згадаємо при виборі правильної системи безпеки, — це так званий імунітет тварин. Це запобігає помилкові спрацьовування сигналізації, викликані рухом тварин.