Як вибрати Смартфони Vivo

Как выбрать Смартфоны Vivo
Перший повністю безрамковий смартфон скоро стане реальністю, але його не випустить Apple і Samsung не. Китайська компанія Vivo оголосила, що смартфон Vivo Apex, концепт якого був вперше представлений в лютому на Mobile World Congress і справив на гостей заходу сильне враження, буде офіційно анонсований 12 червня. Смартфон має дисплей без рамок і без вирізу. Невідомо, чи отримає смартфон всі приголомшливі інновації, які були представлені в Vivo Apex. У Vivo Apex було три відрізняються елемента: безрамковий дисплей, незвичайна спливаюча камера і сканер відбитків пальців.
Токож хочемо вам порекомендувати Смартфоны Vivo
У запрошенні на своє майбутнє захід Vivo повідомляє, що смартфон «продовжує бачення Vivo, вираженого в концепті смартфона Apex FullView». Цей цікавий набір слів говорить про те, що Vivo обережно натякає на можливі відмінності між концептом, представленим на початку року і реальним споживчим пристроєм. В даний час, Vivo готується до запуску реклами, яка буде показуватися під час Чемпіонату світу з футболу 2018 року, що стартує в Росії середини червня. Як відомо, Vivo є офіційним спонсором цієї грандіозної події.
Схожі посты28 Червень 2018Hi-TechVivo представив нову технологію розпізнавання обличчя Компанія Vivo відома тим, що є спонсором Чемпіонату світу з футболу 2018 і тим, що випускає інноваційні смартфони. Сьогодні компанія представила нову технологію розпізнавання обличчя 3D TOF Sensing Technology, яка точніше Apple Face ID. 730Vivo представив нову технологію розпізнавання особи 23 Червень 2018Hi-ТесһРазбор Vivo NEX показав, як працює його виїжджає камераVivo NEX на сьогоднішній день є унікальним смартфоном – передня камера, розмовний динамік і сканер відбитків пальців пристрою приховані за дисплеєм. Розбір смартфона показав, як працюють його незвичайні компоненти. 18890Разбор Vivo NEX показав, як працює його виїжджає камера 4 Червень 2018Hi-ТесһПолностью безрамковий Vivo Nex вийде в трьох версияхНа виставці MWC 2018 був представлений повністю безрамковий смартфон Vivo APEX, передня камера якого ховалася в корпусі. Тепер смартфон під новою назвою Vivo Nex готується до продажу в трьох версіях з різним об’ємом пам’яті і ціною. 25741Полностью безрамковий Vivo Nex вийде в трьох версіях 3 Березень 2018Hi-TechEssential Phone 2 може отримати виїжджає камеру як у Vivo АрехМожно було б подумати, що настали часи, коли китайські компанії задають тон в мобільній індустрії – минулого тижня Vivo Apex продемонстрував виїжджає з корпусу селфи-камеру. Як виявилося, ідею давно запатентував Essential Енді Рубіна.