Як вибрати стероїди

1-4-2019

Как выбрать стероиды
Практично всі новачки, які приходять в тренажерний зал, шукають спосіб «як швидко накачатися». Хтось купує банку протеїну в надії розгойдати величезні біцепси, а хто-то відразу переходить на темну сторону (купує стероїди). Але, що в першому, що у другому випадки віддача буде мінімальна, так як вони не розуміють, як це працює.
Токож хочемо вам порекомендувати купить стероиды оптом
Як правило, коли новачок купує спортивне харчування, після його застосування віддача мінімальна або її взагалі немає. Коли мова йде про стероїдах, то після першого курсу хоч якийсь відчутний ефект є. Але фішка в тому, що ефект цей дуже слабкий, і якщо б людина спочатку розумів як все робити правильно, то отримав би приріст маси в 2 – 3 рази більше. Але гаразд ефект … це не найстрашніше! Найсумніше, це те, що після першого курсу новачок отримує більше побічної дії, ніж прогресу.
Взагалі, метан хороший, класичний стероїд, який допоможе в массонаборе (там, де генетика каже – ні, метан каже – да). Що б отримати максимальний ефект від напосима, потрібно дотримуватися три речі: інтенсивно тренуватися, повноцінно харчуватися і добре висипатися. Тільки в цьому випадку ви наберете максимальна кількість м’язової маси і мінімальну кількість води.
Тепер, коли ви курсанули туриком і отримали надбавку в кілька кілограм сухої м’язової маси, можна перейти до метану. Після турика, данаболом (він же метан) можна курсонуть ще 2 рази. Не потрібно відразу ставити собі великі і тривалі курси. Ваш організм ще не звик до таких дрібним дозування, і він цілком відмінно буде відгукуватися на такі дрібні курси.
Добрий день, раніше курсил метаном. кілька разів у житті. Потім зливав і так делаее. Рік не займався. Зараз стабільно ходжу в зал. чи можна зараз поставити курс пентадекс 300 і метан. я його почав тиждень тому. зробив один інжект тесту 1,5 кубика перший, далі планував по 1. Але скрізь пишуть по різному. скажіть, як правильніше і безпечніше провести цей курс, щоб уникнути побічної дії, які дозування, а також ПКТ. Вирішив використовувати такий курс, тому що це вже не перший в житті курс ( як говорив раніше брав метан) або як правильно розцінювати перший курс. буду вдячний за відповідь.